EN

ФЕСТИВАЛЬ ЛЕНД-АРТУ У ЛЬВОВІ


З 19 по 27 серпня в парку “Знесіння” (Львів) відбувся міжнародний фестиваль ленд-арту “Баба Род”. Куратори Сергій Якунін (Львів), Олексій Коношенко (Горлівка-Львів), Павло Ковач (Ужгород-Львів).

Зйомка Наталії Лісової та Наталії Катериненко.

Текст організаторів:

FESTrepublic Weekend знову відкриває територію колишнього заводу скла на Старознесенькій з фудкортами та хорошою музикою. Цього разу до душевного та культурного контенту ми додамо симпозіум ленд-арт скульптур у парку Знесіння “Баба Род” від українських та американських митців. Назва події походить від однойменного пагорбу неподалік нашої території.

▪ 10 скульптур-об’єктів на території FESTrepublic та Знесіння

Світовидове поле, на якому виник первісний Львів, пісковики океану Тетіс, капища прабогів, замки на західних пагорбах, місця сили і міфів. Ми не можемо одним фестивалем передати все, що відбувалося у парку Знесіння тисячі років. Але через скульптури 10-ти ленд-артистів запросимо відчути час та коливання душі, з яких починається все, тут і зараз.

Автори експозиції: Наталія Лісова, Сергій Якунін, Олексій Коношенко, Антон Саєнко, Віталій Кохан, Влодко Кауфман, Юрий Вишняков, Ковач Павло, Ковач Данило, Leland Beaty (Ліланд Беті)

▪ Вперше в парк вийдуть скульптури Михайла Дзиндри
▪ Серед фестивальних об’єктів – найвужча вулиця у Львові, яку ми знайшли поруч з нашою територією
▪ Вперше ми зробимо дитячу зону на одразу двох локаціях – у співпраці з з Дитяча Планета Львів та Чорна Галич

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.