EN

ФЕСТИВАЛЬ ЭРОТИКИ


С 31 марта по 1 апреля в  пространстве EDUCATORIUM (Киев) и в галерее  “Дукат” (Киев) состоится эротическая арт-фестиваль-ярмарка. Комментарий Татьяны Чорна (Киев).

Текст організаторів:

Тут ви зможете ознайомитися з роботами сучасних художників, в яких змішалося смішне та гріховне, і придбати вподобані роботи.
Перформанси, поетичні читання, філософські дебати, живопис, графіка, фотографія, скульптура, кераміка, текстиль, прикраси, кулінарія — роботи всіх представлених жанрів і напрямків наповнені еротичним кодом, чуттєвістю, просочені еротичним ферментом.
Світове еротичне мистецтво становить значний сектор світової культури, ігнорування якого незмірно б оскопили і спростило наші уявлення про людину. Еротичні переживання, поступово переросли в самостійну область, не зводяться цілком ні до любовного почуття, ні до фізіологічної стороні сексуального спілкування.
У суспільстві еротика зайняла значне місце у творчості. Вона не тільки і стільки функціональна, скільки є результатом розвиненої індивідуальної психіки і самосвідомості.
Спостереження над втіленням художньо-еротичного в різних епохах і культурах призводять нас до того, що жива, повнокровна чуттєвість підтримує тонус культури.
Тому ми пропонуємо вам ознайомитися з проявами еротики в сучасній українській культурі, а також взяти активну участь в поетичних і філософських дискусіях на смішні і грішні теми.

Розклад додаткових заходів:

Всі дні фестивалю можна буде вільно приєднатись до проекту Фотосушка «Эротика», на який принести будь-яку кількість надрукованих фотосвітлин і прікріпити їх в спецільному місці.

Також всі дні у режимі Non-Stop буде демонструватися слайд-шоу «NUDE ART PHOTOS 2017» з Міжнародного фотосалону художньої ню фотографії, який пройшов в грудні 2017 року у Київі під патронатом Національної спілки фотохудожників України.Куратор проекту — Valery Leshchynsky

31 березня субота:

12.00-16.00 — традиційне для наших ArtWeCan фестивалей ворожіння. На цей раз Ира Володарская буде ворожити на Таро Манара. Вважається, що ця колода з її еротичними сюжетами просто створена для розкладів на відносини …

15.30 — Відверте мистецтво на зламі століть. Мистецька оглядова лекція.від Art Cloud Studio&Co-working. Вартість 100 грн.
17.00-19.00 — майстер-клас з оголеної натури від Ivan Grigoryev. Вартість 200 грн., з художників 100 грн.

19.00-20.30 — авторські еротичні літературні читання за підтримки Віктор Нагорний. Вхід вільний.

1 квітня:
14.30 — музично-поетичний перформанс і презентація ювелірної колекції «Еротика інтелекту» від Ольга Титова і Андрей Лубинов (Andrey Lubinov). Вхід вільний.
16.00 — лекція від засновника Перший Love Space Taras Krupa «Легенди і міфи навколо сексу». Вхід вільний.
17.00 — перформанс «Поцілуй мене в дзеркало» від Айна Вильберг. Вхід вільний.
19.00 — музичний перформанс «Проза про пози» від AINA&ТЭСТ(Театр Экспериментального Современного Творчества). Вхід вільний.

Чекаємо вас 31 березня і 1 квітня з 11:30 до 20:00. Будьте готові дивуватися чужим фантазіям!
Вхід вільний 18+)

Наші партнери: Мистецький центр «Локація»Перший Love SpaceАлексей ПлискоArt Cloud Studio&Co-working , «Фото-Формула». ФотоКлуб

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.