EN RU

Емма Андієвська в МСУМ Корсаків (Луцьк)

Емма Андієвська в МСУМ Корсаків (Луцьк)

28 березня о 16.00

Текст організаторів:

«КОСМОС ЕММИ АНДІЄВСЬКОЇ» у Луцьку!

Виставка «Космос Емми Андієвської» в  рамках культурно-мистецького проєкту «Дифузія».

Це п’ятнадцята виставка.

В експозиції, яка триватиме близько місяця, буде представлено кілька десятків живописних робіт з колекції Музею сучасного українського мистецтва Корсаків (Луцьк). Серед них, зокрема, унікальні картини з доповненою реальністю.

Цікавою подією, 28 березня о 16:00 год., стане літературний вечір у виставковій залі «Вандервілль», яка прикрашена яскравими і «живими» полотнами мисткині. (КРЦ «Адреналін Сіті», Карбишева, 1).

Значущою подією стане показ театральної вистави «Джалапіта» у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків 2 квітня. Початок о 18:00 год.

На «круглий» стіл 16 квітня о 15:00 на тему «Творчість Емми Андієвської в контексті європейського модернізму» запрошує Художній музей м.Луцька (відділ ВКМ), Кафедральна, 1А (Луцький замок).

Наступного дня, творчий хаб про життя і діяльність мисткині відбудеться знову у виставковій залі «Вандервілль», м. Луцьк, вул. Карбишева, 1 (КРЦ «Адреналін Сіті»)

Крім того, впродовж місячника «VIVAT, EMMA!» триватимуть онлайн/офлайн конкурс-проєкти «Лист Еммі» та «Подарунок Еммі». А  також запуск ексклюзивної колекції сувенірної продукції до 90-річчя мисткині Емми Андієвської.

Загалом, мета проекту проєкту «VIVAT, EMMA!» – це:

– поширення в колах наукової спільноти та широкого загалу інформації про мистецький доробок Емми Андієвської для активізації досліджень та філософського осмислення її творів;

– вияв пошани та вдячності художниці за подвижницьку працю на ниві розбудови національного мистецтва України др. п. ХХ – початку ХХІ століття.

В цьому контексті тривалий час велику діяльність провадить Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, зорганізувавши проект «Дифузія». До ініціативи вшанування української мисткині радо прилучився і Художній музей Луцька.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків
Кафедральна, 1А (Луцький замок), Луцьк

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.