23 квітня о 20.00
Текст організаторів:
В рамках програми American Arts Incubator художниця з Нью-Йорку Еллен Перлман проведе публічний artist talk про практики роботи зі штучним інтелектом та його використанням в сучасному мистецтві.
Лекція відбудеться в прямому ефірі на сторінці фонду IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. в Facebook, та в ZOOM із синхронним перекладом, або англійською мовою на вибір.
Чи існує частка людської свідомості, за якою не можна слідкувати? Чи може штучний інтелект бути фашистським? Це лише деякі складні питання, поставлені роботою доктора Еллен Перлман у її операх AI «Noor» та «AIBO», що побудовані навколо відстеження роботи мозку та штучного інтелекту. У своїй презентації Еллен покаже уривки з обох опер та висвітлить їхні технологічні аспекти. Вона також представить свою роботу в якості директорки ThoughtWorks Arts – глобальної дослідницької та інноваційної лабораторії нових технологій, яка охоплює унікальних перспективних художників, що можуть допомогти зрозуміти наслідки технологічного розвитку суспільства.
Докторка Еллен Перлман — мисткиня, критикиня, кураторка та письменниця, яка працює з новими медіа. В рамках програмі American Arts Incubator, вона буде вести семінари з питань штучного інтелекту та мистецтва в Україні. Еллен є спеціалісткою в програмі World Learning програми наукових обмінів The Fulbright Program в галузі науки, нових медіа та технологій, старший науковий співробітник університету RISEBA в Ризі, Латвія та Parsons/New School University в Нью-Йорку. Еллен отримала докторську ступінь у Школі творчих медіа в Гонконзькому міському університеті, де її кандидатська дисертація була відзначена найвищими відзнаками Leonardo LABS Abstracts.
American Arts Incubator (AAI) — це програма творчих обмінів, яка використовує соціальні цифрові та нові медійні арт-проєкти для налагодження діалогу, побудови громад, зміцнення місцевої економіки та подальших соціальних інновацій. Кожен інкубатор розв’язує відповідні соціальні чи екологічні проблеми, такі як економічна справедливість, розширення можливостей молоді, гендерна рівність та екологічна сталість.