EN

Експериментальний простір Dslhub

Завтра, 26 жовтня о 17:00 EEST, в Інституті проблем сучасного мистецтва відкривається експериментальний простір Dslhub, створений у партнерстві dslcollection, V-Art та Modern Art Research Institute.

Текст організаторів:

Оснащений високоякісним обладнанням, включаючи шоломи віртуальної реальності, він дозволить відвідувачам отримати доступ до іммерсивного мистецтва 21-го століття, підтримати місцевих цифрових художників, надаючи виставкову платформу, і, звичайно, продемонструвати знамениту колекцію dsl у цифровому вигляді. Ініціатива є частиною ширшої діяльності dslcollection і V-Art у просуванні цифрового мистецтва шляхом створення міжнародних спільнот митців, експертів і колекціонерів.

Колекція dsl, що належить Домінік, Карен та Сільвену Леві, складається з найвідоміших творів китайського сучасного мистецтва та 200 провідних художників галузі. Ця колекція відома своєю новаторською практикою у використанні цифрових технологій (включаючи додаток з 2012 року та дві відеоігри), стала одним із яскравих вогнів у цифровій трансформації світу мистецтва. Сьогодні dslcollection все частіше залучається до змішаної реальності, що подолає розрив між мейнстрімом світу мистецтва та передовим технологічним обладнанням.

V-Art, платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва, що має на меті подолати розрив між світами фізичного та цифрового мистецтва, забезпечуючи комплексну мистецьку екосистему з маркетплейсом, рішеннями для цифрової автентичності, включаючи унікальну систему ліцензування, а також технології віртуальних виставок з доповненою та віртуальною реальністю.

Інститут проблем сучасного мистецтва, що входить до складу Національної академії мистецтв України – провідний мистецький заклад країни, що очолює академічну діяльність, післядипломну освіту, видавничу діяльність, а також конференції та заходи в галузі сучасного мистецтва в Україні. Організація, яку очолює Віктор Сидоренко, відомий український художник і професор, об’єднує лідерів української мистецької сцени, серед яких художники, дослідники та ентузіасти. Інститут розташований в історичному центрі Києва.

dslhub використовуватиме досвід організацій, що стоять за ним, для підтримки розвитку спільноти цифрового мистецтва в Україні та виступаючи як нетворкінговий та дослідницький простір.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.