EN

ЭКСПЕДИЦИЯ ПАПАДОКИЯ

До 8 февраля пространстве EDUCATORIUM (Киев) можно посмотреть коллективный проект – итог международного пленэра в Турции.

Кураторский текст: 

Культурна лабораторія EDUCATORIUM відкриває виставковий рік колективним проектом «Експедиція Пападокія. Артефакти». Володимир Гуліч, Анастасія Лойко, Рита Новак, Алп Аслан, DJ Kalashnikov та VJ Yarkus представлять твори у різних техніках, роботу над якими вони почали у художній експедиції до Каппадокії (Туреччина) у 2016 році.

На думку художників, Пападокія — це вигадана країна, до якої потрапляє людина, коли збирається у нове, досі незнайоме місце. Пападокія — це мрії та уявлення, які повністю втілюються лише при зустрічі із реальністю. Каппадокія стала першим проявом Пападокії для групи митців.

Подорож до сакрального і омріяного місця стала поштовхом до переосмислення і творчого натхнення. Природа виявилась ще одним художнім матеріалом та, водночас, місцем взаємодії і прямого спілкування. Твори, які почали своє експозиційне життя як ленд-арт та частина природнього середовища, продовжують його у галерейному просторі. На виставці будуть представлені твори у різних медіа: живопис, графіка, фото, відео- та саунд-арт.

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.