EN

Екскурсія кураторки Лізавети Герман у Харкові

16 жовтня о 17.00

Текст організаторів:

Екскурсія кураторки Лізавети Герман спеціальним маршрутом у центрі міста — уздовж 15 сітілайтів з роботами українських художниць та художників, створених спеціально для проєкту #брюдершафт.

#брюдершафт — мистецький проєкт про єдність. Єдність в контексті історії та новітніх політичних подій, важливе як для України, так і для світу. Але також про єдність як абстраговане поетичне та особисте поняття, яке має значення абсолютно для кожної людини. Роботи 20 художників та художниць розміщені в публічному просторі: на сіті лайтах центральних вулиць Харкова, Києва та Дніпра. А також в Інтернеті – там, де ми найширша аудиторія звикла щоденного отримувати максимум інформації та візуального контенту.

Проєкт ініційований Посольством Німеччини в Україні з нагоди 30-річчя об’єднання в єдину країну НДР та ФРГ майже через рік після падіння Берлінського муру та завершення “холодної війни”.

Більше інформації про проєкт та постійно поповнюваний архів робіт доступний на медіа платформі http://bruederschaft.com.ua/ та на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/bruedershaft

Початок о 17:00, зустрічаємося біля нового фонтану біля Держпрому
Вхід вільний.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.