EN

“Екологічний ракурс” в НМУНДМ

10 червня о 16.00

Текст організаторів:

Відкриття ювілейного Міжнародного етно-мистецького проєкту «Екологічний ракурс», який 25 років тому був започаткований Львівською національною академією мистецтв та Національним музеєм у Львові ім. Андрея Шептицького акцією «Відродимо глинянський килим». З 1996 року проєкт став щорічним, триває до тепер і реалізовує протягом року різні мистецько-культурні заходи. Загальну назву «Екологічний ракурс» проєкт отримав 1998 року після проведення у Львові Міжнародного симпозіуму художнього текстилю під такою назвою, участь у якому взяла велика когорта фахівців з різних країн світу.
Проєкт щороку викликає велике зацікавлення фахівців, що дає можливість проводити міжнародні літні пленери художнього текстилю, наукові конференції, міжнародні виставки, видання наукової літератури.
Міжнародний етно-мистецький проєкт «Екологічний ракурс» протягом чверті століття існує відбувається щороку. Він має практичне, соціальне і політичне значення. У ході його реалізації проведено 23 міжнародних пленери у Карпатах, на Волині, Галичині, організовано багато міжнародних художніх виставок як в Україні, так і за її межами, проведено вісім міжнародних наукових конференцій, видано каталоги виставок, знято відеофільми, налагоджено творчі контакти з митцями з України, Польщі, Білорусі, РФ, Молдови, Румунії, Німеччини, Швейцарії, Угорщини, Канади, Японії, США,
Еквадору. До участі у проєкті залучено художників, науковців, народних майстрів, студентів, дітей. Проблеми, поставлені організаторами проєкту перед його учасниками, знаходять практичне вирішення.
На виставці, яка експонуватиметься в рамках проєкту, будуть представлені сучасні твори декоративного мистецтва (художній текстиль, предмети одягу, живопис, писанки тощо) митців з України, Польщі, Молдови, Румунії, Швейцарії, Канади, США, Еквадору.
Виставка триватиме до 11 липня.
Графік роботи музею: щодня з 10:00 до 18:00
Каса припиняє роботу о 17:15

Національний музей українського народного декоративного мистецтва
Лаврська, 9, корп. 2

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.