EN

EDITIONS


Михаил Василенко (Киев) об аукционе тиражной грифики в аукционном доме «Золотое Сечение».

 

 

 

 

До 10 мая в выставочном пространстве “Золотого Сечения” можно посмотреть выставку «Украинское классическое искусство ХХ столетия».

Текст организаторов:

Колекційні роботи Бурлюка, Волошина, Глущенка, Шишка, Бокшая, Ерделі та інших відомих українських класиків ХХ століття виставлять на продаж у Києві

З 20 квітня по 10 травня в експозиційному залі аукціонного дому «Золотое Сечение» (Київ, вул. Первомайського, 4) пройде виставка-продаж «Українське класичне мистецтво ХХ століття».

Організатор – аукціонний дім «Золотое Сечение». Вхід для усіх бажаючих – вільний.

На експозиції представлено 45 рідкісних колекційних творів живопису та графіки, які можна придбати у ході виставки.

Серед них – роботи найвідоміших українських художників-класиків ХХ століття: Івана Труша, Олекси Грищенка, Максиміліана Волошина, Петра Нілуса, Давида Бурлюка, Миколи Барсамова, Миколи Глущенка, Сергія Шишка, Йосипа Бокшая, Адальберта Ерделі, Олексія Шовкуненка, Федора Захарова, Петра Столяренка, Валентини Цвєткової, Віктора Зарецького, Марії Примаченко та багатьох інших відомих художників.

Безперечною перлиною колекції є робота «Марокко» Давида Бурлюка, створена під час поїздки в Африку їм в 1956 році. Ще одна родзинка – картина «Троянди на заході» Миколи Глущенка, написана в Паланзі напочатку 1970-х років. На увагу заслуговують повітряний букет «Бульденежів» Сергія Шишка, написаний у найславетніший період художника – в 1953 році, великий «Гірський пейзаж з водою» Адальберта Ерделі, а також дві витончені акварелі Максиміліана Волошина, створені у 1920-х роках.

«Колекція, яку фахівці аукціонного дому збирали довгий час, показує всю багатогранність та різноманітність класичного живопису України ХХ століття. Попит на роботи українських славетних художників-класиків з боку колекціонерів завжди був і залишається високим. Особливо зараз, у складний час, коли на арт-ринку з’являються рідкісні картини за дуже прийнятними цінами. Ті, хто зараз інвестує у роботи класиків, розуміють, що вартість їх у подальшому буде тільки рости. Це розуміють і іноземні колекціонери, які в останні роки активно купують українське мистецтво», – підкреслює куратор виставки та співвласник аукціонного дому «Золотое Сечение» Михайло Василенко.

Графік роботи виставки:

Понеділок — субота: з 12 до 19:00;

Неділя, 9 травня – вихідні.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.