EN

EDITIONS. ПРЕДАУКЦИОННАЯ ВЫСТАВКА

Лоты четвертого аукциона тиражной грифики в аукционном доме «Золотое Сечение» (Киев) можно увидеть с 21 сентября.

Текст организаторов: 

27 вересня у залі аукціонного дому ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ / відбудеться осінній аукціон тиражного мистецтва EDITIONS, у колекцію якого увійшли роботи Альбрехта Дюрера, Альберто Джакометті, Пабло Пікассо, Віктора Вазарелі, Роя Ліхтенштейна, Михайла Шемякіна, Марка Шагала, Сальвадора Далі, Жоана Міро, Енді Воргола та багатьох інших авторів.
Усього на торги буде виставлено 66 лотів – літографій, гравюр, ксилографій, офортів, ліногравюр знаменитих на весь світ авторів.

З 21 вересня розпочне роботу передаукціонний показ лотів, у ході якого усі бажаючі зможуть ознайомитись з колекцією аукціону, прийняти участь у тихому аукціоні та зробити свою ставку на вподобану роботу. Виставка триватиме до 26 вересня.

Колекція лімітованих, прижиттєвих принтів (різноманітних тиражних технік), підписаних художниками, що представлена у залі аукціонного дому “Золотое Сечение” – це унікальне зібрання з великою кількістю рідкісних, колекційних робіт, які раніше експонувалися у провідних галереях Амстердама, Нью-Йорку, Майамі, Берліна, Антверпена, Лондона, Парижа, Страсбурга.

Серед топ-лотів аукціону – оригінальна прижиттєва ксилографія XVI століття «Народження Діви Марії» німецького художника Альбрехта Дюрера, який вважається одним з найбільш знакових майстрів західноєвропейського Ренесансу.
На особливу увагу заслуговує масштабна кольорова літографія «Модель» польсько-американської художниці Тамари Лемпицької. Це – найдорожчий лот аукціону з оціночною вартістю $8 000-12 000.
Не менш цікаві глядачеві будуть дві роботи Пабло Пікассо – «Дама» і «Оголена, що лежить з кішкою», а також кольорові літографії Жоана Міро – «Miro Sculptor – Sweden» і «Абстрактна композиція».
Крім того, рідкісна ксилографія Сальвадора Далі «Інферно» із серії ілюстрацій до «Божественної комедії» Данте, «Абстрактна композиція» Василя Кандинського, відомий «Автопортрет» Марка Шагала та «Мерилін» Енді Воргола.

Рідкісними лотами є літографія Роя Ліхтенштейна «Ню з жовтою квіткою» та «Оптична композиція» Віктора Вазарелі.

Поряд з тиражними роботами іменитих американців, німців, французів, іспанців, голландців, італійців, до колекції аукціону увійшли творіння відомих українських художників ХХ століття – Ернеста Коткова, Григорія Гавриленка, Леопольда Левицького, Еммануїла Снітковського, Андрія Чебикіна, Олександра Сухоліта, Дмитра Кавсана, Тіберія Сільваші, Бориса Михайлова.

Ціни на аукціоні будуть стартувати від $100 до $5000, середня вартість робіт – $500-1000.

Онлайн каталог аукціону буде доступний на сайті www.gs-art.com з 20 вересня.

Графік роботи виставки:
21-26 вересня, щоденно без вихідних
з 11:00 до 19:00, вхід до 18:30.
Вхід вільний.

Аукціон: 27 вересня о 19:00
До аукціону допускаються лише зареєстровані учасники.

Адреса: Київ, вул. Л.Первомайського, 4
АД ЗОЛОТОЕ СЕЧЕНИЕ /
тел.: (044) 235 81 25
http://www.gs-art.com
contact@gs-art.com

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.