EN

«ECHO» в НЦ «Український Дім»

17 вересня о 19.00

Текст організаторів:

КАМА у співпраці з Національним центром «Український Дім» представляє виставку «ECHO», що є спільним випускним проєктом художників та арт-менеджерів курсу Contemporary Art #KAMA15. Кураторками курсу є Леся Хоменко, Марія Ланько, Ліза Герман та Ольга Балашова.
Виставка відбудеться в знаковій історичній будівлі, що наразі звільнена від свого історичного контексту і крок за кроком перетворюється на відкритий простір можливостей, взаємодії та концентрації ідей, який сприяє налагодженню діалогу і подоланню культурних дистанцій. Саме тут молоді художники та художниці шукатимуть відповіді на одвічні питання щодо сутності реальності, апелюючи до альтернативних версій власного его.
Художники працювали з медіумами живопису, фотографії, скульптури, відео і перформансу.
Художниці та художники: Інга Леві, Даня Шуліпа, Анна Придатко, Віра Мокренко, Дарія Сєрякова, Таня Павлюк, Аліна Кошуба, Ксенія Жуковська, Тамара Турлюн, Єлизавета Пенцарська, Таня Бесчастна, Галина Андрусенко, Таня Фішманн, Дмитро Ярошевський, Поліна Пискурьова, Вікторія Карева, Олена Котляренко, Святослав Коверзнєв, Віка Агурєєва.
Арт-менеджер_ки: Альона Деревецька, Владислав Хлопенко, Наталя Мартиненко, Юлія Карпець, Ірина Колотило, Єлизавета Блюмська, Вероніка Ульянова, Аліса Ковтунова, Катерина Скурихіна, Олександра Лесечко, Маріамі Губіанурі, Аліна Дерев’янко, Ольга Станиславська, Світлана Коваленко, Валерія Плехотко, Дар’я Сінчук, Ксенія Талалай.
Координаторка проєкту – Вероніка Ульянова; PR і комунікації – Ксенія Талалай; соціальні мережі – Наталя Мартиненко; фінанси – Аліна Дерев’янко; візуальний контент – Дарія Сєрякова.
У рамках виставки запланована публічна програма, яка включає екскурсії експозицією від менеджерів, artist talks&debates, перформанси та музичні інтервенції.
Відкриття виставки відбудеться у п’ятницю 17 вересня о 19:00 год на 5 поверсі. О 20:00-22:00 год запланована музична та перформативна програма.
Графік роботи:
вівторок – неділя, 11:00-19:00,
понеділок – вихідний.
ECHO – некомерційний проєкт, у фокусі якого насамперед культурологічний аспект. Вхід на відкриття для відвідувачів виставки безкоштовний.
В інші дні вхід в Український Дім за квитками (повний – 80 грн, пільговий – 50 грн). У вартість входить перегляд «30х30. Сучасне українське мистецтво». Дітям до 7 років, людям з інвалідністю (1-2 групи), учасникам бойових дій, учасникам АТО/ООС та членам їх родин, військовослужбовцям строкової служби, працівникам музеїв, членам Національної спілки художників України, власникам членських карток CIMAM, ICOM (за наявності дійсних посвідчень) вхід вільний.
Технічна підтримка: Photinus studio, Мистецький Арсенал.
Будь ласка, зареєструйтеся, якщо бажаєте прийти на відкриття:
k-a-m-a.com/events/echo-kama15
* Подія відбуватиметься з дотриманням карантинних заходів.

Виставка триватиме до 29 вересня

Національний центр «Український Дім»
Хрещатик, 2

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.