EN

Добре проторені зв’язки | DOCUSPACE та Dymchuk Gallery

 

26 березня об 11.00

Текст організаторів:

Добре проторені зв’язки | DOCUSPACE та Dymchuk Gallery

Мультимедійний проєкт, у якому українські медіахудожники/-ці Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний вступають у діалог з візіонерськими розробками вчених 1960–1980-х та науково-популярним кіно студії «Київнаукфільм» того ж періоду. У виставку увійдуть фільми, що умовно репрезентують майже 30-річний період роботи кіностудії: «Вічний пошук» (1967), «Микола Амосов» (1971), «Полонити завданням небувалим» (1982). Photinus Studio, SVITER Art Group та Іван Світличний представлять медіароботи на основі розробленого ними генеративного алгоритму, який аналізує кіно та анімацію як масив візуальних даних. А також відеодокументацію колективного вебперформенсу, у якому учасники мистецького колективу переосмислюють поняття «тілесність», використовуючи віртуальний простір.

Онлайн: 26 березня – 4 квітня на docuspace.org

Перегляд вільний

Офлайн-частину виставки можна буде відвідати в Dymchuk Gallery: 10–18 квітня.

Години роботи: 11:00–19:00.

Вхід вільний.

Проєкт «Добре проторені зв’язки» є частиною міждисциплінарної програми DOCU/СИНТЕЗ та відбувається в межах 18 Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Більше про проєкт: https://docudays.ua/well-trodden-connections/
_____________
18 Docudays UA відбувається за підтримки Посольства Швеції в Україні, Українського культурного фонду та Державного агентства України з питань кіно.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.