Меню

«Дивовижні історії Криму» у Мистецькому арсеналі

25 квітня о 19.00

Текст організаторів:

«За словами уфологів 90-ті роки в Україні відзначились піком свідчень про НЛО. Найчастіше непізнані об’єкти прилітають до диких місць Криму або спостерігають за шахтами і заводами на Донбасі. Це може бути пов’язано з тим, що у Криму «літаючим тарілкам» легше приземлитись непоміченими, а на Донбасі НЛО цікавляться багатьма промисловими об’єктами. Зараз кількість візитів скорочується, а нового піку свідчень про «літаючі тарілки» слід чекати у 2019-2020 роках. Причини такої періодичності не можуть пояснити й самі дослідники.»

Запрошуємо на документальний сайт-специфік перформанс «Літаючий острів», спеціальну подію в межах виставки «Дивовижні історії Криму» від Театральної лабораторії Мистецького арсеналу.

«Літаючий острів» – це перформанс, створений на основі особистих історій переселенців із Криму.
Перформанс створює непередбачувану та невпорядковану подорож півостровом Крим разом із людьми, у яких є особисте ставлення до цієї місцевості та її мешканців. Шар за шаром знімається нагромадження суспільних думок, культурних кодів, історичної брехні та історичної правди, етнічних особливостей, вікових упереджень та приватних одкровень. Залишається унікальне географічне розташування, міцний чуттєвий зв’язок, гори і море, які були і будуть.

У перформансі використовуються інтерв’ю з Алімом Алієвим, Галиною Джикаєвою, Ахтемом Чийгозою, Павлом Казаріним, Машою Сулялініною, Євгеном Черниковим, Анною Алексеєвою, Ніко Лапуновим, Ілясом Сахтарою, Георгієм Стуруа.

Перформанс відбудеться у просторі інсталяції Марії Куликовської «Зоряний пил»
Натхненням для роботи стала інсталяція Krolikowski Art «Future is Out There 2»
Саунд дизайн: Олеся Онікієнко
Режисер: Павло Яров
Асистентка режисера: Марія Ворончук
Художник: Федір Александрович
Кураторка: Анастасія Гайшинець

«Голова київського уфологічного центру Микола Безхмельницин, який нібито спілкувався із прибульцями, стверджує, що НЛО байдуже, до якого регіону летіти: «Вони прилітають туди, де є розлом у земній корі, а там, у свою чергу, – земна енергія, яка необхідна для підживлення. За моїми даними, над Києвом щодня висять 12-15 тарілок», — відмічає Безхмельницин.»

______________________________________________________
Масштабний виставковий проект «Дивовижні історії Криму» представляє Крим як унікальний мультикультурний простір, що упродовж тисячоліть був межею між Євразійським Степом і Середземномор’ям.

Організатори проекту Мистецький арсенал та Кримський дім.
За підтримки Міністерства інформаційної політики та Міністерства культури України.

Виставка триватиме по 5 травня.

Вхід за квитком на виставку «Дивовижні історії Криму» у Мистецькому арсеналі.

Мистецький арсенал
Лаврська, 12

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою