Меню

Діма Красний


Портрет художника. Виставку Діми Красного  (Київ) можна подивитися до 6 грудня в Dymchuk Gallery (Київ).

Текст галереї:

12 листопада Dymchuk Gallery представляє проект київського художника Дмитра Красного. Виставка складається з графіки, колажів, об’єктів та фотографій.

У своїх роботах художник звертається до теми ритуалів, магічної свідомості та побутової містики. Задзеркалля, підземний світ, який проникає до нашої повсякденності, – це і є “тартарари” в його розумінні. Водночас, важливим для практики Красного є мотив пам`яті, її викривлення і трансформації – це стосується як індивідуальної пам’яті, так і колективної.

Роботи Красного працюють з цими темами у різних формах. Так, колажі художника – це певне втручання у об’єктивну дійсність, переосмислення пам`яті про минуле. Випадкові аматорські фотографії перетворюються з документальних свідчень на сюрреалістичні об’єкти, які демонструють реальність з магічної точки зору. Колажі, зроблені з графічних робіт художника – це гра з його особистою пам’яттю, перезбирання власної візуальної мови.

Схожий колажний принцип Красний застосовує до об`єктів. Знайдені на блошиних ринках предмети він поєднує у несподівані композиції-натюрморти. Частина з них доповнена воском – пластичним матеріалом, який свідчить про плинність часу і мінливість пам`яті. За версією митця, разом з воском з предметів виходить пам’ять про їхнє початкове призначення. Водночас, художник посилається на ритуал “виливання воску”, який досі здійснюють у народі для лікування недугів, позбавлення страхів чи передбачення майбутнього.

Композиції з об`єктів присутні також на фотографіях – це своєрідні “двійники”, які створюють ефект рекурсії. Таким чином Красний ще раз підкреслює, що створений ним всесвіт – дзеркальний, багатовимірний та відкритий для множинних прочитань.

бачите помилку, пишіть сюди
Матеріали за темою
Діма Красний запрошує! Dymchuk Gallery до 6 грудня
ІНДУСТРІАЛЬНА КАЗКА ВАСИЛЯ ДМИТРИКА
Василь Дмитрик
Василь Дмитрик запрошує
ARTIST TALK
CОЗВЕЗДИЕ: САД - КОНОНОВ
PRIMITIVE PEOPLE. 18+
АЛЕКСАНДРА И АЛЕКСАНДЕР КРОЛИКОВСКИ
Анна Бекерська запрошує
Альона Мамай та Sasha Roshen запрошують. Сьогодні о 19.00
ВИДОЗМІНЕНІ. SYNCHRODOGS
ВЛАДИМИР НАУМЕЦ, APL315.
ВНИЗ КРОЛЯЧОЮ НОРОЮ
ЄВГЕН САМОБРСЬКИЙ ЗАПРОШУЄ
ГАРПІЇ АНАСТАСІЇ ПОДЕРВ`ЯНСЬКОЇ
ЗАМОВ У СТО!
КРАСИВА ВИСТАВКА
Лія Достлєва та Андрій Достлєв
НАС С НАТЯЖКОЙ МОЖНО НАЗВАТЬ ОДНИМ ПОКОЛЕНИЕМ
НЕНАЛЕЖНО ОБМЕЖУВАЛЬНИЙ ПОГЛЯД НА ПОРЯТУНОК
Макс Ковальчук, Роксолана Макар запрошують. Сьогодні!
ОЛЬГА ФЕДОРОВА
ОСТОРОЖНО, ПРОСТО ТАК
ПЛУТАНИНА
ПРОПАВШИЕ
РАЗГОВОР С АНДРЕЕМ ДЖЕРКОВИЧЕМ
САЛАМАНДРИ СЬОГОДЕННЯ
СКАЖИ "НІ" КОЛЬОРОВИМ ТРУСАМ!
СЬОГОДНІ ВВЕЧЕРІ ЗАЛИШУСЬ ВДОМА
УРЕЧЕВЛЕННЯ / OBJECTIFIED
ЯРОСЛАВ СОЛОП В DYMCHUK GALLERY