EN

«DEPTH.DREAM.UNIVERSE» в Mironova Gallery

30 червня о 18.30

Текст організаторів:

Відкриття нового мультимедійного проекту “DEPTH.DREAM.UNIVERSE”. В проекті будуть представлені живопис Антона Поперняка, скульптура Андрія Ліповки та фотографічний арт-об’єкт Сергія Мельниченка. Автори присвятили свої роботи глибинам у просторі, душі та свідомості.

Центральним образом експозиції є Океан – символ безмежності, свободи та повноти буття , символ того справжнього, що є в кожному з нас, того, що не можливо змінити буденністю та життєвими проблемами, символ того, що люди називають Душа. Ми захоплюємось красою морської стихії, адже вона так схожа на людську душу в усій своїй чистоті мрій та крихкості сподівань, у всій своїй бурхливості настроїв, силі та глибині емоцій. Саме цю бездонність, чистоту та глибину людської душі можна побачити в очах дитини сповнених мріями, надіями, довірливо і чесно відкритих для всього світу. За допомогою гіперреалістичного живописного відображення станів водної стихії та портрету свого сина, художник Антон Поперняк немов оживляє образ такого ефемерного поняття, як душа, робить його майже реальною категорією.

З іншого боку фотограф Сергій Мельниченко за допомогою імпресіоністичних чуттєвих фотокадрів морських глибин, які складаються в оригінальний арт-об’єкт DRIM, говорить про стани та відчуття людини, їх постійні зміни, як гра тіней на хвилях і те глибинне ніжне, іноді ледь помітне світло душі, що неодмінно наповнює наші відчуття і народжує мрію.

Тендітні скульптурні образи морських німф Андрія Ліповки і є образами наших мрій, які ховаються у глибинах підсвідомості і наповнюють душі хвилями трепету.

Виставка триватиме до 14 липня.

Mironova Gallery
Лаврський провулок, 9

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.