EN RU

Давид Чичкан в Bereznitsky Art Foundation

Давид Чичкан в Bereznitsky Art Foundation

25 листопада о 12.00

Текст організаторів:

Персональна виставка Давида Чичкана «Портрети, які говорять».

На виставці буде представлена нова серія графіки, яку художник створив в рамках творчої резиденції у Фундації Березницьких.

Продовжуючи досліджувати та переосмислювати доробок українських інтелектуалів-модерністів, Давид Чичкан створює серію альтернативних українських гривень. На «купюрах» Чичкана портрети Лесі Українки та Івана Франка не мовчазні, а доповнені великими цитатами з їхніх творів, що, на думку художника, найбільш повно відображають їх власне бачення суспільного устрою на засадах загальної соціальної та економічної рівності. У такий спосіб художник вчергове для своєї практики привертає увагу до емансипативних переконань ідеологів прогресивного українського проєкту, що залишаються революційними навіть сьогодні.

Давид Чичкан (1986) — сучасний український художник, який послідовно розвиває критичний напрямок в мистецтві. Працює з такими медіа, як графіка, живопис, стрітарт та перформанс. Живе та працює в Києві.

Вхід вільний.

Для відвідування обов’язкова наявність індивідуальної захисної маски.

Виставка та програма резиденцій у Фундації Березницьких відбуваються за підтримки програми Українського культурного фонду «Культура в часи кризи: інституційна підтримка».

Виставка триватиме до 24 грудня
та працюватиме за графіком: понеділок — п’ятниця, 12:00 — 21:00.

Bereznitsky Art Foundation
Кожум’яцька, 22

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.