EN RU

Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський в PinchukArtCentre

Даніїл Ревковський, Андрій Рачинський в PinchukArtCentre

27 лютого о 12.00

Текст організаторів:

27 лютого PinchukArtCentre представить виставку «Хвостосховище» — персональну виставку Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського в рамках програми PAC UA.

Персональна виставка Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського «Хвостосховище» в рамках PAC UA, програми PinchukArtCentre, що має на меті інвестувати в створення нових робіт та забезпечувати кураторську та інституційну підтримку українським митцям.

Нова робота Даніїла Ревковського та Андрія Рачинського представлена у формі Музею людської цивілізації, створеного в майбутньому, вже після її загибелі.

Музей присвячено майбутній археології хвостосховища в Кривому Розі. Хвостосховище – це комплекс спеціальних споруд, призначений для зберігання радіоактивних, токсичних та інших відвальних відходів збагачення корисних копалин. Робота торкається теми відповідальності людини перед земними ресурсами та химерних форм, яких можуть набути сліди перебування людської цивілізації на Землі.

Даніїл Ревковський і Андрій Рачинський – художники з Харкова, народились в 1993 р. (Даніїл Ревковський) і в 1990 р. (Андрій Рачинський). Живуть і працюють у Харкові. Використовують такі медіа як відео, фотографія та інсталяція. Закінчили Харківську державну академію дизайну та мистецтв. У 2010 році створили паблік Вконтакті під назвою «Пам’ять», з якого розпочали спільну роботу з темою колективної пам’яті на пострадянському просторі. Спільну роботу почали в 2012 році. Учасники багатьох проектів і виставок, серед яких: «Війна написів», OFF/FORMAT, Брно, Чехія (2019), «Кіптява», EFTI, Мадрид, Іспанія (2019), Друга національна Бієнале молодого мистецтва, Харків, Україна (2019), «PinchukArtCentre Prize 2018», Київ. Володарі Призу громадськості PinchukArtCentre Prize 2020.

Куратор виставки: Бйорн Гельдхоф, арт-директор PinchukArtCentre.

Вхід вільний. Виставка працюватиме до 15 серпня.

PinchukArtCentre
Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.