EN

Дана Косміна про: Навіщо музичним подіям художниці/-ки

6 червня о 18.00

Текст організаторів:

Все частіше у лайнапі фестивалів можна зустріти не лише музиканток/-ів але й художниць/-ків. Чому відбувається ця динаміка та навіщо музичним подіям візуальна сцена?

Під час цієї лекції-розмови розберемося з тим, чим наразі є візуально-мистецька складова музичних подій. А також поговоримо, що це за музичні події, зацікавлені у співпраці з художницями/-ками. На прикладі деяких проектів розберемося як відбувається ця, майже магічна, кооперація між мисткинею/-тцем та музикою, чим відрізняються методи взаємодії з відвідувачами тощо. Лекторка Дана Косміна проведе короткий бриф-аналіз по різних роботах, в тому числі своїх, представлених на музичних подіях.

Дана Косміна — незалежна архітекторка і художниця, яка живе та працює в Києві. Її проекти були представлені на таких фестивалях як Brave! Factory Festival (Київ), Burning Man (Невада), Detaliзація (Івано-Франківськ), Hamselyt festival (Тернопіль), Ambience (Київ), Strichka Festival (Київ). Співпрацювала з музикантами Cybele, Volosy Ptitz, Nisantashi primary school, Saigon, SAMURI (NYC), Escape-ism, Vladimir Gnatenko.

Дана — співзасновниця колективу Пилорама. З 2016 року бере участь у самоорганізованій мистецькій ініціативі DE NE DE. У 2017 році приєднується до кураторської групи Hudrada. Також брала участь у паралельній програмі Manifesta 10 та у рамках IV Московської бієнале молодого мистецтва, у Музеї сучасного мистецтва у Варшаві, Центрі візуальної культури (VCRC), DAS ESSZIMMER у Бонні.

Участь в лекції передбачає символічний реєстраційний внесок в розмірі 88 грн, який кожний та кожна зможе за своїм бажанням збільшити аби підтримати музичну сцену.

Чому 88? Триб’ют пам’яті британському The Second Summer of Love, ері шаленого міксу рейвів, радості та acid house, який ностальгував за першим Літом Любові 67-го, з його психоделікою, гедонізмом та свободою. Ностальгуємо зараз і ми, насолоджуючись безкінечністю рекурсії.

Реєстрація на лекцію: https://inshaosvita.typeform.com/to/cVowC1

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.