EN

Дачний щоденник. Хороша виставка. Супер

13 листопада

Текст організаторів:

«Дачний щоденник. Хороша виставка. Супер» – це виставка, на якій можна побачити роботи художників. Художники працюють в майстернях «ательєнормально», KAT18, Touchdown21 та журналі Ohrenkuss. «ательєнормально» з України, а KAT18, Touchdown21 та Ohrenkuss з Німеччини.
Влітку була резиденція. Вона називалась «Дачний щоденник». «ательєнормально» жили 9 днів у парку Беремицьке. Це парк в Чернігівській області, де живуть тварини. КАТ18 працювали в своїй майстерні в місті Кельн, що в Німеччині. Ohrenkuss провели 9 днів біля міста Постдам у місці під назвою Nomadenland та жили в юртах. Виставка покаже, що створили художники з України та Німеччині за 9 днів.
Роботи, які створили «ательєнормально» будуть показувати у будинку, який колись давно був лікарнею. Лікарня більше не працює. А будинок залишився. Тепер там можна проводити виставки.
Виставка в Німеччини буде в галереї KAT18, там будуть представлені роботи від митців з KAT18та Ohrenkuss.
Виставку в Києві колеги з Німеччини побачать через екран комп’ютера. Виставку в Кельні колеги з України теж побачать через екран комп’ютера. Під час резиденції художники щодня показували один-одному через комп’ютер свої роботи. Вони надихали один-одного та спілкувалась.Так відбувається вже два роки. Ми стали хорошими друзями.
Учасники «Дачний щоденник. Хороша виставка. Супер»
«ательєнормально»
Катя Лібкінд, Валентин Радченко, Анна Сапон, Валерія Тарасенко, Стас Туріна, Анна Літвінова, Євген Голубєнцев, Тимур Ткаченко, Олександр Стешенко, Богдан Бунчак, Риба Вернер, Олександр Стешенко та Артем Ібадулаєв
KAT18
Лена Софі Біт, Камілло Греве, Ютта Пестгес, Себастьян Язура, Ніко Рендель, Сюзанна Кюмпель, Анна Росса
Ohrenkuss
Катя де Браґанца, Анне Ляйхтфус, Юрґен Пашен, Бріт Шіллінґ, Вецель Ребах, Пері де Браґанца, Клара Беллебаум, Анґела Фрітцен, Даніел Рауерс, Жан-Марі Мон, Адріан Венцель
Виставка триватиме до 27 листопада.

Миколи Попудренка, 34

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.