CLASSIC & CONTEMPORARY ART в АД «Золотое Сечение»

CLASSIC & CONTEMPORARY ART в АД «Золотое Сечение»

7 грудня

Текст організаторів:

Ювілейні торги колекційного класичного та сучасного мистецтва.
Передаукціонна виставка та тихий аукціон CLASSIC & CONTEMPORARY ART розпочне свою роботу вже 7 грудня.
Мистецтво XX сторіччя та сучасне мистецтво присутні в аукціонному зібранні в рівних частинах – біля тридцяти лотів кожного напрямку. До блоку класичного мистецтва включені роботи українських митців минулого сторіччя, а також роботи художників-емігрантів. Актуальне мистецтво буде представлено затребуваними авторами сучасності, а також роботами художників-шістдесятників, що зробили значний внесок у становлення незалежного українського мистецтва.
Серед найдорожчих лотів прийдешнього аукціону твори представників закарпатської школи, а саме: «Осінь» Йосипа Бокшая з оціночною вартістю $ 40-50 тис., «Тріо» Адальберта Ерделі та «Відпочивають в саду» Романа Сельського, з оцінкою $ 50-70 тис. та $20-25 тис. відповідно. Раритетним колекційним топ-лотом на аукціоні стане відома картина Миколи Глущенка «Чайки», що приймала участь у знаковій виставці, ще за життя автора з естімейтом $70-100 тис. Робота була створена у 1972 році – цей період у творчості автора вважається найціннішим серед поціновувачів його творчості.
Серед інших топ-лотів аукціону – рідкісний натюрморт «Святковий парад» Івана Марчука, «Осінь» Костянтина Горбатова з чудовим провенансом та величезний шедевр 1985 року «Медісон-авеню» американського художника і скульптора Шимона Окштейна, що написано в стилі арт-деко.
Колекція робіт митців паризької школи також є важливою частиною збірки. Можна поторгуватися за твори Василя Хмелюка, Давида Бурлюка та Абрама Маневича.
Традиційно, шістдесятники представлені роботами кращих представників свого часу: живописні твори «Оксана» та «Золоте небо» Віктора Зарецького, відомий графічний твір «Сопілкар» Алли Горської, рання робота Опанаса Заливахи, акварель Анатолія Лимарєва. Серед художників одеської школи на аукціоні можна поторгуватися за роботи Олега Соколова, Миколи Новікова, Валентина Хруща та Віктора Маринюка.
Блок сучасного мистецтва буде представлено найвідомішими іменами: живописний оммаж Малевичу Іллі Чичкана та впізнаваний колаж його доньки Олександри Чичкан, трансавангардна робота Дмитра Кавсана, несподівано ніжна графіка Влади Ралко, традиційний автопортрет Маші Шубіної та живопис Валерії Трубіної, що було написано в США. Вперше за довгий час в аукціоні знов приймає участь Максим Мірнов з іронічним твором «Обман валют». Серед топ-лотів цього блоку – ранній твір Олександра Ройтбурда, яскравий пейзаж Анатолія Криволапа та форматне чарівне полотно Матвія Вайсберга.
Також, на торги буде виставлено сім різноманітних скульптурних творів, серед яких бронзові роботи Єгора Зігури, Петра Антипа та Олександра Сухоліта, керамічний «Голуб» Юрія Рубана. Вперше на торгах аукціонного дому виставляються скульптури Василя Корчового та Микити Кальченка.
Всього на торги виставлено 62 лоти.
Переглянути каталог аукціону та прийняти участь у торгах можна на сайті www.gs-art.com.
Аукціон #50
CLASSIC & CONTEMPORARY ART

Експозицію можна буде побачити до 15 грудня включно. Ставки на лоти приймаються в режимі тихого аукціону в залі експозиції та на сайті www.gs-art.com в розділі каталогу 50-го аукціону.

Фінальні торги аукціону відбудуться 15 грудня о 19.00.

Графік роботи:
11.00-19:00 (понеділок-неділя), без вихідних.
Вхід вільний за умови дотриманням карантинних обмежень.
Аукціонний дім «Золотое Сечение»
Адреса: Київ, Л. Первомайського, 4
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.