EN

БУДЬ ОБЕРЕЖНИМ ІЗ ЦІЄЮ СОКИРОЮ, ЮДЖИНЕ


Проект Вікторії Бавикіної (Харків) та Асі Цісар (Харків) можна подивитися до 2 червня в мистецькому просторі АКТ (Київ).

Текст організаторок:

10 травня о 20.00 в оновленому мистецькому просторі АКТ (що на арт-заводі Платформа) відкриється перша виставка сезону, присвячена новим викликам співіснування з собою та реальністю, що оточує кожного.
Соціокультурні патерни, правила комунікації та поведінки зазнають змін не тільки після глобальних політичних зрушень. Різноманітні маленькі та великі здобутки в технологічній, економічній, соціальній сферах зміщують звичний для нас світ. Через хаотичність та чисельність таких змін система нових етичних відносин та поглядів формується ситуативно та непередбачувано, позбуваючись усталених кордонів та принципів функціонування. У поєднанні з людською поведінкою нова етика стає сокирою, що вимагає обережності та врівноваженості у взаємодії з нею.
Якщо прототип сучасного суспільства походить із суспільного договору, то тепер кожен грає за своїми правилами. Сьогодні ми маємо справу з концентрованим простором власних нашвидку вигаданих етик, що одночасно народжуються з нових обставин та накладаються на старі звички, конфліктують та часто унеможливлюють одна одну.
Учасники та учасниці виставки досліджують питання множинності нової етики у своїх особистих практиках та враженнях від навколишнього світу. Запрошуємо вас 10 травня у єдиний мистецький простір на Лівому березі, щоб ідентифікувати та дослідити власні оновлені правила сучасного життя.

Художниці і художники виставки: Олексій Базілевич, Юлія Бєляєва, Назар Білик, Катя Бучацька/Сергій Войналович, Андрій Достлєв/Данте Буу, Алевтина Кахідзе, Тарас Ковач, Дарія Кузьмич/Енн Коттен, Олександр Кутовий, Роман Михайлов, Сергій Радкевич, Василь Савченко, Максим Тимінько/Глеб Шутов/Майа Іліч, Назар Фурик, Антон Шебетко.

Кураторки виставки: Вікторія Бавикіна та Ася Цісар

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.