39.9gallery запускається!

39.9gallery – інноваційна онлайн галерея, що представляє актуальне та доступне українське мистецтво та стимулює зрушення арт-ринку.

Галерея є майданчиком для репрезентації і розвитку митців та займається просуванням їх кар’єри. Концептуальна особливість проєкту полягає в тому, що вартість робіт на сайті 39.9gallery не перевищує 39 999 грн.

Запуск платформи https://39-9.gallery/ відбудеться у день її презентації — 3-го липня.

Галерея відкривається виставковим проєктом Boys by girls, який є інтерактивним дослідженням сприйняття маскулінності. Кураторки пропонують відвідувачу разом з сучасними українськими мисткинями дослідити цю тему та визначити як інтерпретують це поняття нині.

В рамках виставки будуть представлені роботи художниць, які рефлексують на тему маскулінності шляхом візуалізації персонального досвіду: вони розглядають чоловіче тіло як сексуальний об’єкт, змальовують чоловічу тендітність та акцентують увагу на деяких аспектах мужності.

В проєкті беруть участь: Ельміра Шемседінова, Олександра Ши, Соня Уманська, Женя Лаптій, Марина Довганич, Олександра Вороніна, KIN.

В програмі вечора welcome drinks та музичний сет від GOOL (Любов Гук). Можна буде також придбати постери, насолоджуватись музикою та розмовами про мистецтво!

Кураторки проєкту: Катерина Ліповка, Анастасія Лебега, Катерина Левченко від 39.9gallery
Менеджерка проєкту: Катерина Романовна.

Виставковий проєкт триватиме до 31 липня.

На фінісажі кураторською групою буде розіграно мистецький твір прямо з експозиції. Аби взяти участь у розіграші, необхідно придбати квиток вартістю 100 грн.

Заявка на участь за посиланням: https://forms.gle/aFtpaKuBixqfZtpr7

Не забудьте взяти маску та антисептик.

Аукціонний Дім «Корнерс»
Кудрявська, 8А