EN

БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН НА ПІДТРИМКУ ЖІНОЧОГО ВЕТЕРАНСЬКОГО РУХУ

Ольга Балашова (Київ), Марія Ланько (Київ) презентують благодійну ініціативу Музею сучасного мистецтва MOCA NGO, галереї The Naked Room (Київ) та Жіночого Ветеранського Руху.

Відеозйомка: Ната Катериненко (Київ), Ilona Design (Дніпро).

 

Текст організаторів: 
Пікап для Світлани К., медикині 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, на який ми збирали гроші спільно з Жіночим ветеранським рухом, куплено. І з 220 000 грн вартості автомобіля ми з вами зібрали 1️⃣0️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ грн за допомогою мистецької лотереї.
Що далі?
Жіночий Ветеранський Рух оголошує новий збір – на одяг, зокрема й білизну, для жінок-захисниць.
Посилання на Банку
Номер картки Банки
5375 4112 0139 5113
Команда Громадська організація “Музей сучасного мистецтва” / MOCA NGO долучається до цього збору і закликає усіх небайдужих взяти участь, аби наші воїни мали необхідне для перемоги на фронті.
Як?
Ми приймаємо будь-яку суму пожертви, а благодійний внесок від 500 гривень передбачає можливість участі у #мистецькій_лотереї і шанс виграти твір сучасного мистецтва, бо українські художники теж зробили внесок у цей збір – своїми роботами.
Якщо внесок складає 500 або більше гривень, важливо у коментарі до переказу вказати лінк на сторінку в інстаграмі чи у фб, щоби ми могли знайти переможця.
Коли?
Зробіть пожертву онлайн, а 15 грудня о 20.00 на благодійному заході у The Naked Room ми розіграємо усі надані роботи в прямому ефірі в соцмережах ГО МСМ/ Заразом привітаємо команду наших партнерів – галерею The Naked Room – із четвертим днем народження. Переможців лотереї буде обрано випадковим чином. Переможці можуть прийти до галереї та забрати роботу в будь-який час або ж отримати твір поштою.
Або ви можете прийти у галерею The Naked Room 14-15 грудня, в ці дні там експонуватиметься тимчасова виставка лотерейних робіт. Відвідувачі можуть зробити внесок або викупити конкретний твір за повною ціною (ціна кожного твору мистецтва визначається художниками та кураторами лотереї).
Хто автори творів, що розігруються в лотереї?
Це сучасні українські митці: APL315, Ihor Bondarenko Photography, Braty Art Studio, Катерина Бучацька, Ксенія Гнилицька, Бадрі Губіанурі, Дем’ян, Anna Zvyagintseva, Lucy Ivanova, Зиновій Кецало, Евгений Клименко, Павло Ковач-старший, Лисовенко Екатерина, Maksym Mazur, Саша Макарська, Sergey Melnitchenko, Роман Михайлов, Max Nykyforiv, Юлія Радіонова, Anastasia Pustovarova, Андрій Сігунцов, Tiberiy Szilvashi, Ігор Селменов, Ріна Храмцова, Сана Шахмурадова, Elena Subach, Ольга Штейн, Аліна Якубенко.
Художники самостійно обирали, які роботи вони би хотіли віддати для проєкту, тому вони різняться за часом створення, технікою, темами тощо.
Ми підтримуємо Жіночий ветеранський рух, приєднуйтесь!
P.S. Ваші лайки та репости також допоможуть нам зібрати кошти на одяг для жінок на фронті.
МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.