Меню

«Більший простір» в ЄрміловЦентрі (Харків)

18 червня о 18.00

Текст організаторів:

Відкриття виставки «Більший простір».

Акумулюючи досвід і трансформуючись, подібно до організму, ленд-арт симпозіум “Могриця. Простір покордоння” набуває здатності до саморефлексії і усвідомлення потреби в розвитку і оновленні.

На останньому симпозіумі частина створених робіт була спрямована на взаємодію не лише з ландшафтом, але і з середовищем у ширшому сенсі, із соціумом, місцевою спільнотою. Частина була орієнтована на невтручання і осмислення відносин із природним середовищем як із суб’єктом, а не лише об’єктом. Виник цілий калейдоскоп, утворений, з одного боку, постійними резидент(к)ами проекту в пошуках нової оптики для погляду на знайомий об’єкт, з іншого — новими учасниками/цями, “свіжою кров’ю”, яка також приходить із дещо відмінною, або й кардинально інакшою оптикою.

Із кожним новим симпозіумом наповнюючись новими змістами, простір Могриці розширюється, не змінюючи при цьому своїх фізичних параметрів, набуває нових властивостей.

Бажаючи відійти від традиційного для симпозіуму формату виставки-звіту, ми прагнули, щоб проект “Більший простір” став продовженням резиденції, етапом в осмисленні досвіду в інакшому контексті. Нашою метою є спроба показати, як простір стає більшим за рахунок збагачення у смисловому полі. Дослідити маршрути, за якими щороку перезнаходиться ідентичність місця та ідентичність самих учасників симпозіуму в цьому місці. Як відбувається переусвідомлення мистецьких і загальногуманітарних проблем через колективний та особистий досвід у ситуації, де розмиваються межі художнього поля як такого. Виставка стає черговим субпростором у символічному просторі Могриці, доповнюючи перелік його топосів.

Куратори проекту: Наталія Маценко, Станіслав Туріна, Віталій Кохан, Костянтин Зоркін

Виставка проходитиме по 10 липня

Вхід вільний

Часи роботи: ВВ-НД з 12:00 до 20:00

ЄрміловЦентр
Площа Свободи, 4, Харків

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою