EN

“БЕЗМЕЖНЕ ЖИТТЯ СМЕРТІ” ВІКТОРА СИДОРЕНКА


Другу частину міждисциплінарного проєкту Віктора Сидоренка (Київ) можна подивитися до 12 лютого 2022 року в “Київській картинній галереї“. Куратор Андрій Сігунцов. 

Текст організаторів:

Виставка «Безмежне життя Смерті» представляє серію робіт на тему кріоніки — технології заморозки людей та тварин і сподіванням на те, що в майбутньому їх вдасться оживити. Проєкт одночасно відсилає до християнського звичаю збереження останків для повстання у своїх тілах на Страшному суді, так і до питання другого шансу з галузі біоетики.

Віктор Сидоренко — один із знакових українських художників повоєнного покоління, чий проєкт “Жорна Часу” представляв Україну на 50-й Венеціанській бієнале. Художник не боїться експериментувати ні з темами, ні з матеріалами: пише станкові картини, створює масштабні скульптури, працює з відео-артом. Ушкодження, подряпини, документальні фото, білі плями під слідами інших барвистих шарів — завдяки цим характеристикам його роботи набувають позачасового ефекту. Головні теми творчості художника — формування суспільства трансгуманізму та нових соціальних субкультур, значення та цінність терміна «людина» в епоху нових цифрових мета всесвітів.

Виставка триватиме до 20 лютого 2022 року.

Національний музей “Київська картинна галерея”
Терещенківська, 9

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.