З 28 квітня по 1 травня художниця Бернадетт Анзенгрубер проведе воркшоп СОЮЗНИЦІ В БОРОТЬБІ, ЗАДОВОЛЕННІ ТА В ЧАСІ (фемінізм і перформативність)

✔️ Воркшоп фокусується на феміністському погляді на досягнення в галузі мистецтва, теорії та self-empowering практиках.

✔️ У зв’язку з поточною ситуацією, викликаною коронавірусом, який має великий вплив на наш організм і, зокрема, на жіночий організм, художниця підніме ряд питань про вразливість, турботу і солідарність, які сформують основу роздумів під час воркшопу.

✔️ Формат воркшопу дискурсивний — учасники\ці разом з художницею будуть уважно читати тексти, вивчати історичні та сучасні твори мистецтва (в основному перформанс / відео / фотографію), інді-продакшен та основні засоби масової інформації для обговорення їх в групі.

Довідка про художницю:

Бернадетт Анзенгрубер працює в області фотографії, перформансу, відео, об’єктів і тексту. Її художня практика знаходиться на перетині образотворчого мистецтва, дизайну та філософії з упором на тілесність мови (матеріалізована поезія — відносини мови та тіла / мова як тіло), інтимність і еротичність товарів, а також бажання і структури влади, які йдуть разом з цими темами.

Оскільки воркшоп передбачає пряму взаємодію з художницею:

* Кількість учасниць та учасників обмежена
* Робоча мова англійська

Участь у воркшопі безкоштовна, проте необхідно заповнити реєстраційну форму за цим посиланням: https://forms.gle/TazPxVimcZxrcdhu5

Посилання на онлайн-воркшоп буде відправлене після реєстрації на електрону адресу, так само як і матеріали для воркшопу.