EN

Barbudaza в галереї Portal 11

1 жовтня об 11.00

Текст організаторів:

Виставка Barbudaza «Trinity»

Barbudaz народився і виріс в промисловому металургійному місті. Протягом певного часу художник працював на заводі, де досліджував природу соціуму та людини зокрема. У своїй творчості Barbudaz поєднує традиції Заходу і Сходу, синтезує техніку гравюри,

експресіонізм і примітивізм. Техніка художника пройшла більше 15-ти років становлення, перш ніж художник прийшов до свого пізнаваного стилю. Регулярно проходять персональні виставки художника, понад 50 картин знаходяться в приватних колекціях.

В експозиції представлені 13 робіт, 9 з яких об’єднано в триптихи. Трійка – сакральне число в християнстві. Створення творів у формі триптиха має давні традиції (наприклад, католицькі вівтарі). Barbudaz кожен триптих починав з однієї роботи, потім «стихійно» розширюючи в щось більше. Кожна робота в триптиху самодостатня, її можна сприймати як частину сюжету та зокрема. Тематично у роботах художника переплітається життя металургії, мегаполісів, звичне життя робітників із свого роду хтонічними образами, місцевими янголами та демонами.

Виставка триватиме до 17 жовтня.

Галерея Portal 11
Трьохсвятительська, 11

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.