EN

Бачити трохи далі долоні

5 жовтня 2022 р. о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття персонального арт-проєкту студентки кафедри  художнього текстилю ЛНАМ Юлі Докучаєвої.

Текст організаторів:

Після невеличкої перерви галерея ЛНАМ відновлює активну діяльність і розпочинає новий виставковий сезон із проєкту талановитої молодої художниці Юлі Докучаєвої «Бачити трохи далі долоні». Виставка демонструє концептуальний пошук свого «я», фіксує певний внутрішній стан, який авторка прагне ретранслювати на глядача оригінальними художніми засобами.

Художниця ставить перед собою питання «Що ховається під масками наших ароматів, брендів, статусів у соцмережах, друзів за кавою та нових айфонів? Що відбувається, коли ти переступаєш поріг власного дому? На самоті у своїй кімнаті ти стикаєшся зі своїми невдачами, страхами, гріхами.  Тебе слухають стіни, обіймають покривала, освітлюють старі ліхтарі з вікна. Кожен предмет символізує характер твоєї особистості. Кожна дрібниця у спальні, крихта на кухні, загублена сережка в коридорі, розкидані вологі рушники у ванній кімнаті – це частина ТЕБЕ.

На цій виставці ви заглянете в чужі долі, відчуєте щось таємниче та крихке. Один лише предмет дасть змогу уявити вам, хто сьогодні ваш сусід. Зайшовши в галерею, ви відчуєте, як зазирнули в замкову щілину та побачите чужі тіні, відбитки пальців і звички. Ця виставка для мене  як виклик оголитися, адже вашою сусідкою стану я, а предмети –  мої особисті речі…»

Кураторка проєкту – Катерина Кусько.

Запрошуємо в оновлену галерею ЛНАМ! Виставка триватиме до 1 листопада.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.