Астіан Рей в галереї “Portal 11”

Астіан Рей в галереї "Portal 11"

2 липня

Текст організаторів:

«Золото та іржа» – виставка київського художника Астіана Рея, що став одним із переможців премії Portal 11 Art Prize 2020.

Золото та іржа – два взаємовиключних поняття, що лежать в основі будови Всесвіту. Вони являють собою дуальність як зовнішнього світу, в якому ми існуємо так і внутрішнього, який є відображенням нашого «Я». У розумінні автора золото служить прообразом якоїсь утопії, недосяжного раю, в той час, як іржа є долею фізичного світу, схильного до невблаганного старіння. Взаємодія цих двох субстанцій створює замкнутий цикл світобудови, в якому нескінченно відбувається процес творіння і руйнування. Така неоднозначність «гри буття» унеможливлює виявлення єдиної вірної істини.

Творець або руйнівник? Яка роль відведена людині в цій «грі»?

Астіан Рей український скульптор та художник. У своїй творчій практиці Астіан застосовує ексклюзивну авторську техніку, яка поєднує такі матеріали, як бетон, метал та дерево.

Народився 1987 року в місті Київ. 2010 р. закінчив університет ім. Бориса Грінченка, факультет образотворчого мистецтва. Художник створює роботи в стилі «сакрального мінімалізму, з властивим йому алхімічним і містичним символізмом, переосмислюючи вже існуючі символи та створюючи власні.

Автор досліджує критерії формування світогляду сучасної людини, а також можливі шляхи розвитку цивілізації. «Мої твори це фізичне відображення внутрішніх трансформацій людини під впливом зовнішніх факторів таких як, еволюція, релігійні й філософські погляди, вплив оточення та соціуму в цілому». – говорить художник.

Є переможцем першого в світі BlockChain Art-Hackathon. Твори знаходяться в приватних колекціях України та США.

Виставка триватиме до 25 липня.

Галерея Portal 11
Трьохсвятительська, 11

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.