Меню

ARTIST TALKS. Україна на ХІІ Флорентійській Бієнале (Львів)

11 вересня о 19.00

Текст організаторів:

У Львові покажуть роботи учасників ХІІ Флорентійської Бієнале.

П’ятеро художників зі Львова та Києва представлятимуть Україну на ХІІ Флорентійській Бієнале. Перед від’їздом до Італії митці покажуть свої роботи у Львові. Зустрічі з художниками відбуватимуться протягом вересня-жовтня у не типовому для міста форматі artist talks.

Цього року галерея ST∙H Gallery представить Україну на ХІІ Флорентійській Бієнале. Для участі в одній із найбільший виставок Європи було відібрано роботи Володимира Богуславського (Львів), Сергія Гая (Львів), Миколи Журавля (Київ), Ольги Кузюри (Львів) та Дениса Струка (Львів).

Побачити роботи й поспілкуватись із художниками у неформальній атмосфері львів’яни зможуть під час artist talks. Серія зустрічей стартує 11 вересня. Першою свої роботи представить Ольга Кузюра. 19 вересня відбудеться зустріч із Володимиром Богуславським, 27 вересня — із Сергієм Гаєм, 30 вересня  — з Миколою Журавлем, а на 4 жовтня заплановано artist talks із Денисом Струком.

Бієнале ж відбудеться 18-27 жовтня 2019 р. у Флоренції (Італія). Раз на два роки захід збирає тисячі художників, скульпторів, дизайнерів, ювелірів, мистецтвознавців, арт-дилерів та поціновувачів мистецтва зі всього світу. Лише у 2017 році виставку відвідало понад десять тисяч людей.

Поїздку українських митців на Флорентійську Бієнале організовує ST∙H Gallery за підтримки Українського культурного фонду. ST∙H Gallery займається промоцією українського мистецтва у світі, підтримує не лише відомих митців, а й художників, які лише починають свою кар’єру.

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно з чинним законодавством, спрямовується та координується Міністерством культури України. Підтримка проектів Українським культурним фондом здійснюється на конкурсних засадах.

ПРОГРАМА ARTIST TALKS:

11 вересня (19:00) – Ольга Кузюра у «L’amour de trois» (вул. Староєврейська 25)

19 вересня (19:00) – Володимир Богуславський у палаці Сапіг (вул. Коперника, 40А)

27 вересня (19:00) – Сергій Гай у Центрі міської історії (вул. Богомольця, 6/2)

30 вересня (19:00) –Микола Журавель у Центрі міської історії (вул. Богомольця, 6/2)

04 жовтня (19:00) – Денис Струк у Інститут стратегії культури, пл. Міцкевича, 6/7)

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою