Меню

Артфест ‘Точка G’ в «VeSpace» та в «Жити легко»

14 лютого о 17.00

Текст організаторів:

Артфест ‘Точка G’ твоя насолода від мистецтва!

Chameleon Art Space, Art Soul agency та Школа саморозвитку «Жити легко» представляють артфестиваль ‘Точка G’ — для тих, хто отримує насолоду від мистецтва.

З 14 лютого по 1 березня в самому серці Києва пройде виставка-продаж, в рамках якої будуть відбуватись щоденні активності: лекції, майстер-класи, artist talks, кінопокази та багато ін.

Артфестиваль проходитиме на двох локаціях: вул Богдана Хмельницького, 16/22 в просторі «VeSpace» та в культурному центрі «Жити легко» вул Михайлівська, 24 — щодня с 10.00 — до 22.00

У проекті ‘Точка G’ беруть участь художники:
Яна Супрун (тема її творчості: яскраві, пристрасні міста на тілі планети), Ольга Адам ​(​її картини відібрав собі в офіс президент в цьому році),
Олена Клочко (модний фешн дизайнер і кінорежисер, її тема це симуляція життя, провокація і епатаж),
Дмитро Коломойцев ( захоплений темою укрмакровсесвіта, Тарасом Шевченком і Індією),
Ольга Рондяк американка українського походження (її провокаційні арт-об’єкти — ляльки-мотанки),
Олександр Фурт — художник по боді-арт леттерінгу,
художник по войлоку Леся Іванова,
художник анімаліст Антоніна Подварська,
живописець жіночих тіл Василь Ходаківський,
митець Devid See
графік Галина Бодякова,
BiZOn — скульптор.

Константин Киричук — куратор, співзасновник Art Soul Agency.

Відкриття відбудеться 14го лютого 17:00 вул Михайлівська 24-B, 20:00 вул Богдана Хмельницького 16/22. УВАГА! Вхід по реєстрації. В програмі відкриття перформанс від всіх художників — створення спільного твору на очах у глядачів, бодіарт на оголеній натурі від Олександра Фурт, кураторські екскурсії, фуршет, жива музика та спілкування)

Зібрана тут експозиція не зосереджена на еротичній тематиці, вона концентрується на тому задоволенні, яке відчуває людина, займаючись мистецтвом, як художник або споглядаючи його або володіючи їм як глядач і колекціонер. Наш арт-простір буде займатися саме тим, щоб стимулювати цей центр задоволення від споглядання та нового пошуку форм або технік і способу мислення наших авторів.

Вхід: вільний.

Обов’язкова реєстрація: https://forms.gle/MmWdAkT8B7G7CopVA

 

бачите помилку, пишіть сюди