В рамках проєкту #артсереда, ми зустрінемось з редакцією видання про актуальне українське мистецтво — Your Art.

✔️ Нове динамічне медіа було засноване у Києві в 2019 році.

✔️ Їх мета — підтримати різні голоси, що говорять про сучасне мистецтво в Україні та світі, а також проблематизувати сучасний культурний контекст.

✔️ Your Art цікавить робота з маргіналізованими темами та міждисциплінарними практиками.

✔️ Редакція у повному складі на чолі з головною редакторкою Настею Калитою розповідатиме про результати першого року роботи, знакові етапи, редакторські рішення, рубрики, розширення аудиторії, а також плани на майбутнє онлайн-видання.

Учасниці:

▪️ Настя Калита, головна редакторка;
▪️ Свєта Лібет, старша редакторка;
▪️ Уляна Калуш, редакторка новин;
▪️ Аміна Ахмед, редакторка рубрики «Рідний край».

Онлайн-трансляція відбудеться на фейсбук сторінці IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Приєднатися до живої трансляція можна буде за посиланням, яке буде оприлюднено згодом.

Модеруватимуть розмову молодші куратори та координатори програм резиденцій IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives. Дмитро Чепурний та Олександра Погребняк.

Автор зображень: Тарас Бріль

Арт-Середа ― проєкт IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives, який прагне створити для творчих людей максимально невимушену атмосферу спілкування.

Формат події визначають самі учасники: це може бути презентація, виставка, кінопоказ, перформанс, лекція і / або дискусія.

Арт-Середа створюється для того, щоб надати творчим людям простір для презентації різних художніх практик, а також дати можливість поділитися інформацією про актуальні дослідження, ідеї та події.