Барахолки несуться одна за одною, щотижня. Там – фешн, тут – вінтаж. Простір культурних ініціатив «Крила» запрошує вас на АРТ-барахолку від студентів НАОМА (художньо-архітектурна академія) та КНУКТК (кіно-театральний університет).

💛В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ ЗАХОДУ?
Ви зможете придбати авторську студентську продукцію: великі або маленькі полотна, етюди, естампи, листівки, еко-шопери ручної роботи, значки та багато інших унікальних речей. І, звичайно, одяг та побутові дрібнички.

💛ДЕ?
Барахолка пройде на подвір‘ї та в приміщенні простору «Крила».
Цей простір – це цілий перший поверх гуртожитку, який був занедбаним майже весь пострадянський час. За останні півтора роки студенти своїми силами, за підтримки Міністерства Культури, відновили та оживили приміщення, і зараз наповнюють його різними мистецькими проектами.

💛ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?
Приходьте підтримати проактивну студентську інціативу та придбати унікальні речі майбутніх знаменитих художників і акторів.
☝🏼Нерозпродані речі відправляться на допомогу потребуючим, а це дуже актуально зараз, напередодні холодів.

P.S. Звісно, ми будемо контролювати кількість людей в приміщенні та на вулиці, пильнувати дистанційні норми та закликаємо всіх учасників дотримуватися карантинних заходів.

Арт-простір “Крила”
Лук’янівська, 69/71