EN

Антон Логов в музеї історії Києва

8 лютого о 18.00

Текст організаторів:

В рамках проєкту “Kyiv Art School”, відкривається персональна виставка “Всесвіт” відомого українського художника Антона Логова.
“Художник завжди блукає між реальністю і вигадкою. Шукає певного катарсиса, який би стимулював виходити за рамки буденності.
Для мене мистецтво являє безкінечний Всесвіт почуттів і емоцій. Це гармонія з оточенням та пошуки сенсів існування на планеті Земля.
В своєму живописі різних років я демонструю внутрішні стани: піднесення, захоплення, закоханність, меланхолію, транседентальний спокій.
На виставці представлені роботи різних років. Пошуки виразності візуальної абстрактної мови трансформуються і постійно набувають нових інтенцій.
Відчуття Всесвіту різнобарвне і багатофактурне.
Кольорові пластичні рішення корелюються з природними стихіями: землею, водою, вогнем і повітрям.
Я намагаюсь створити калейдоскопічний образ світу, який нам не належить. Існують лише певні умови, або грунт, з якого проростають ідеї, думки і дії. Мої мистецькі думки проростають з грунту, яким покрито полотно.
Я створюю метафізичне поле, яке рефлексує тайнами і глибинами.
Людські спогади, віддаляючись у часі, та заглиблюючись у несвідоме, набувають вигляду кольорових плям.
Всесвіт – це колір, і навпаки.
Цей калейдоскопічний рух картин доповнює скульптурна інсталяція “Контекст”,яка створена з реді-мейд знахідок і предметів з моєї майстерні. Вона про наміри “вирватися” з контекста замкнутого кола часу і тимчасовості.
Я приходжу до розуміння, що Всесвіт – це всі ми… “
Антон Логов.
“Надзвичайно приємно в ці нелегкі часи повертатись до активної реалізації Kyiv Art School, та запросити Антона Логова стати “новим героєм” з його ретроспективною виставкою “Всесвіт”.
З 2017 року ми спільно з “Музеєм історії Києва” згадуємо історію становлення, та розвитку Української Академії Мистецв, та проводимо серію виставок відомих київських митців сучасності, які отримали професійну освіту в Києві”, – каже куратор виставки Дмитро Струк
Антон Логов — український художник. В 2020 році переміг у конкурсі молодих митців OBJECTS art prize.
Працює з живописом, скульптурою, фото, та інсталяцією. Мешкає в Києві.
Народився в Роздільній Одеської області. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Грекова та Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури.
Активний учасник виставок в Україні та за кордоном; роботи, зокрема, показані у галереї Saatchi (Лондон), виставковому центрі LITEXPO (Вільнюс), Національному музеї Грузії (Тбілісі), галереях Zenko Foundation (Київ), Invogue#Art (Одеса), «Я Галерея» (Київ і Дніпро, Львів).
На виставці представлені декілька робіт з колекції Павла Гудімова
Виставка триватиме до 21 лютого.

Музей історії Києва
Б. Хмельницького, 7

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.