«Антологія радянської домашньої фотографії» на сторінці Малої Галереї Мистецького арсеналу

«Антологія радянської домашньої фотографії» на сторінці Малої Галереї Мистецького арсеналу

7 серпня о 19:00 на сторінці Малої Галереї Мистецького арсеналу відбудеться онлайнподія МОДЕЛЮВАННЯ: Анна Пилипюк та Володимир Шипотільников. «Антологія радянської домашньої фотографії»

Текст органызаторів:

У межах довготривалого онлайнпроєкту «Моделювання» ми разом із запрошеними автор_ками уявляємо їх роботи, які з тих чи інших причин не були експоновані, у віртуальному просторі Малої Галереї Мистецького арсеналу. «Моделювання» реалізується як фотографічний напрям Лабораторії сучасного мистецтва Мистецького арсеналу на 2020 рік з метою дослідження медіуму фотографії та можливостей її репрезентації.

Учасники третього епізоду проєкту — художня група у складі Анни Пилипюк та Володимира Шипотільникова. Учасники розкажуть про серію «Антологія радянської домашньої фотографії» — документальний проєкт, присвячений спільному та повторюваному в аматорській фотографії. Серії, сформовані шляхом констеляції віднайдених зображень, згруповані за методом формальних ознак та мотивів. Архівні світлини є свідченнями про історію повсякденності як частини вернакулярніої фотографії. «Антологія» є пропозицією щодо співвідношення археології фотографії та документальності, а також дослідженням фотографії як масової практики виробництва зображень.

Anna Pylypyuk та Volodymyr Shypotilnykov — художня група з Севастополя, що базується в Києві. Митці займаються проблемами реалізму та документальності, досліджують любительську фотографію. Шипотільников — фотограф, спеціалізується на архітектурній та ландшафтній фотографії. Пилипюк має академічну освіту з філософії.
Їх роботи показували у межах фестивалів Odesa Photo Days, «Присутствие» від ФотоДепартаменту та ін.; роботи були опубліковані в EEP Magazine Vol. 1, Bird in Flight. Макет книги з серії «Мій перший тєлік» потрапив в шортлісту PHOTO2020xPerimeter International Photobook Prize.

7 серпня, 19:00

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.