EN

ANNO DOMINI–2015

Виставка групи “Синій жовтень” в галереї “Дзига” (Львів). Куратор ОлексІй Белюсенко (Киев).

Кураторський текст:

ANNO DOMINI–2015 у галереї Дзига є вже другою експозицією в рамках щорічного проекту «Anno Domini», що представляє українському глядачеві твори, створені художниками гурту протягом минулого року. Кожна виставка цього циклу проводиться у іншому місті України.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.