Меню

Анна Щербина та Валентина Петрова у IZONE

14 березня о 19.00

Текст організаторів:

В рамках виставки-серіалу «Озброєні та небезпечні» художниці Анна Щербина та Валентина Петрова презентують нові серії серіалу.

У новій серії «Озброєних та небезпечних» сестри Сестринство Марії Єгипетської борються за нерівні права і фарбують нігті. У світі, сповненому поневірянь, спокус та збочень, їх обов’язок — вистояти двобій із девіантними маргіналами, або ж болісно програти, поповнивши колонію людських покидьків. Чи можуть ці прекрасні та відважні жінки, які жодного разу не одягнули штани, врятувати традиційні сімейні цінності від загроз зовнішнього світу? Все це можна дізнатися, подивившись нову серію «Озброєних та небезпечних».

Режисерки:
Анна Щербина – художниця та ремісниця. Працює з різними медіа: від живопису до відео та аудіо інсталяції. Співзасновниця та учасниця груп ЙОД (2013 — 2015) та Колективу Конкретних Дат (2015 — 2017). Брала участь у виставках: Свій простір, PinchukArtCentre, Київ (2018), Textus, VCRC, Київ (2017) та інших.
Валентина Петрова – художниця та феміністка. Працює з такими темами, як подолання патріархальної репрезентації жіночого тіла та пошук нових способів її репрезентації, також художниця працює з темами бідності, праці та насилля.

31-го січня відбулося відкриття виставки-серіалу «Озброєні та небезпечні». Проект зображує крихке становище українського суспільства, що зазнає зовнішнє втручання на сході та активність радикальних рухів всередині країни. «Озброєні та небезпечні» — це проект-платформа, що об’єднує групу художниць та художників, режисерок та режисерів, які працюють на перетині сучасного мистецтва та експериментального кіно. З 31 січня по 17 березня у рамках проекту відбуватиметься паралельна програма, що включатиме серію кіно-показів, дискусій та лекцій.

Подія відбуватиметься в рамках мистецького марафону HeForShe Arts Week 2019, який вже вдруге проводиться організацією UN Women Ukraine.
З 8 до 15 березня у Києві відбудеться HeForShe Arts Week 2019 – мистецький марафон, який об’єднує музеї, галереї, кінотеатри та інші арт-інституції навколо теми ґендерної рівності та прав людей.
Heforshe ESCP Europe – це глобальний рух солідарності в підтримку ґендерної рівності, в якому чоловіки та хлопчики стають головними агентами змін. З моменту запуску 2014 року, до кампанії приєдналися понад 1,3 млрд людей з різних країн – глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени, митці та лідери думок, що поділяють філософію ґендерної рівності.

Вхід вільний, але варто пройти реєстрацію https://goo.gl/forms/sFPOZbeiFYu3mSNC2

Креативна спільнота IZONE; 4-ий поверх, студія 2
Набережно-Лугова, 8

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою