Меню

Анна Щербина та Сергій Сабакарь в The Naked Room

Поділитися сторінкою

9 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

УЧИТИСЬ ВЧИТИСЬ РИСУВАТИ
Artist talk & screening з Анной Щербиною та Сергієм Сабакарем

На завершення виставки “Подорожні нотатки” художниця і художник розкажуть про стратегії залучення власного досвіду навчання в Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури та отриманого там професійного інструментарію в своїх художніх практиках.

Анна Щербина детальніше зупиниться на окремих роботах різних років, які звертаються до її студентського практик та розповість про історію зміни принципів викладання в художній освіті у 1950-ті рр. — саме у цей період активно розроблялися методики та програми, за якими студенти й досі навчаються.

Сергій Cабакарь покаже свою анімацію про «можливості художника», розкаже про феномен «шкіл» рисування та запропонує кілька тез щодо наявних та бажаних стосунків між студент(к)ами та академією.

Вхід вільний.

Фото надано виданням YourArt.

Анна Щербина, художниця, ремісниця. Народилась 8 липня 1988 р. у Запоріжжі. Отримала освіту в Одеському художньому училищі та Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури за спеціальністю «живопис». Навчалась на «Курсі сучасного мистецтва» (авторки курсу Катерина Бадянова та Лада Наконечна). Учасниця «Колективу Конкретних Дат» (2015–2017). Працює переважно з медіа живопису та рисунку, а також відео та інсталяцією. В своїх роботах звертається до візуальних традицій школи рисування в Україні через методи повторення і копіювання. Живе та працює в Києві.

Сергій Сабакарь, художник, старший викладач кафедри рисунку НАОМА, народився 1982 р. у Сумах. Закінчив Сумське вище училище мистецтва та культури ім. Д. С. Бортнянського та НАОМА, майстерня вільної графіки професора А.Чебикіна. У 2007—2009 рр. пройшов асистентуру-стажування НАОМА. У 2009 р. взяв участь у міжнародних резиденційних програмах LIA — Leipzig International Art Program, Ляйпціг та Villa Waldberta, Мюнхен, Німеччина. Переможець конкурсу «Малюнок академічної постановки», Київ (2006, 2007) та конкурсу з академічного рисунку у Харкові (2005). У своїх роботах використовує малюнок як засіб для створення як графічних станкових серій, так і відеоанімацій. Брав участь у виставках та фестивалях, серед яких Rencontres Internationales Paris/Berlin в Auditorium du Louvre, Париж (2019); Haus der Kulturen der Welt, Берлін (2019); Creating Ruin, Abbey Gateway, Редінг, Великобританія (2018), Artee Zug, Altstadthalle, Зуг, Швейцарія (2011), Bosch Parade, Hertogenbosch, Голандія (2010), Rundgang Spinnerei, Ляйпциг, Німеччина (2009), Всеукраїнська трієнале графіки, Київ (2009). Персональні виставки: “За межі”, арт-центр Closer, Київ (2016); “Глядачі у лісі. Художник та маніпуляція”, Weltraum, Мюнхен, Німеччина (2009). Живе та працює в Києві.

The Naked Room
Рейтарська, 21

бачите помилку, пишіть сюди