EN

АНІТА НЕМЕТ ЗАПРОШУЄ!


Виставка APOKALIPSYS в новій галереї Diogenes gallery (Львів). Сьогодні, 13.05. 2022 о 15.00, Стефана Яворського площа, 1.

Куратори проєкту: Аніта Немет, Влодко Костирко (Львів).

Текст організаторів:

13 травня відкриється виставка APOKALIPSYS у новоствореній Diogenes gallery у Львові. Основним ідейником виставки став теперішній час, що унеможливив детальне осмислення подій, випрацювання дистанції до мінливого існування.

 Куратори виставки Аніта Немет та Влодко Костирко роблять спробу окреслити тривання неминучого,  що вже настало включаючи у простір виставки роботи авторок та авторів з дуже різним персональними досвідом, який за час війни ще міцніше вплівся в їхню художню практику. Діапазон часу створення робіт бере початок з 1990 року до зовсім свіжих. Ще одним важливим аспектом виставки, буде експолиційне доповнення, тож вигляд виставки після відкриття буде зазнавати деяких змін та доповнень.

Учасниці та учасники APOKALIPSYSy: 

Катя Лібкінд / KATYA LIBKIND 

Галина Хорунжа Євгеній / HALYNA KHORUNZHA

Олена Гринчук / OLENA HRYNCHUK

Дана Чечушкова / DASHA CHECHUSHKOVA

Василь Ткаченко/ VASYL TKACHENKO 

Влодко Костирко / VLODKO KOSTYRKO

Сана Шахмурадова / SANA SHAHMURADOVA 

KINDER ALBUM 

Лео Троценко / LEO TROCENKO  

Анатолій Белов/ ANATOLIY BELOV  

Микола Рідний/ MYKOLA RIDNYJ 

Ян Бачинський / JAN BAČYNSJKYJ 

Про Diogenes gallery. 

Мистецька галерея, розміщена на 2 поверсі будинку за адресою – площа Стефана Яворського 1.

 Назва простору інспірована життєвою історією і позицією давньогрецького філософа-кініка Діогена Сінопського, який критикував традиції та вів неординарний спосіб життя. 

Ідеї Діогена нам близькі, та відображатимуться у підході до наших виставкових проектів, які в першу чергу націлені розвивати та підтримувати українське мистецтво.  Тож основною нашою цінністю є репрезентація та розвиток українського мистецтва в локальному та глобальному сенсі. 

В тривожний час військового стану в країні усі наші плани зазнали змін, але  ми прийняли рішення не відкладати “на потім”, тож галерея почне функціонувати з відкриттям першої виставки “APOKALIPSYS”  13 травня 2022 року.

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.