Меню

Андрій та Микита Цой на Kyiv Art Week

23 травня в 19.00

Текст організаторів:

У своєму нарисі «Міф сьогодні» (1957) Ролан Барт пропонує: «Найкраща зброя проти міфу — це, мабуть, міфікувати його, і створити штучний міф».

Help me Сheesus! — крик паралізованної інтеграції, яка сяє в просторі, що позбавленний перспектив. Герої цього крику або взагалі не замислюються про минуле і майбутнє, або об’єктивно його уникають у своєму нескінченному процесі мімікрії.

Подібний гіперреалізм нашої реальності аж ніяк не суперечить містицизму і саспенсу, проте, навпаки, є їх умовою. «Реальність» народжується не тільки в документації крику з орфогрфічною помилкою, але також використовує усунення минулого і майбутнього як своїх конкурентів, які зазвичай чинять тиск на сьогодення, і, власне, визначають його. Людина сучасності внутрішньо розділенна на морально-естетичний колаж, в якому «вчора», «завтра» і «сьогодні» знаходяться в одній площині. Ця ізоляція, що утримує в одному проекті колосальну різницю дуже близьких потенціалів, під тиском спонукає до крику про допомогу. Крику який по дорозі втрачає свою суть.

Help me Cheesus!

Kyiv Art Fair
Велика Васильківська, 100

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою