EN

Андрій Блудов в Hyatt Regency Kiev

23 вересня о 10.00

Текст організаторів:

Новий цикл робіт відомого живописця і графіка Андрія Блудова “ХХХ” є авторською рефлексією щодо контексту європейського еротичного мистецтва – дистанційованого і залученого одночасно.
“В якомусь сенсі це виглядає як початок певного культорологічного дослідження – рефлексії на тему еротики в європейському мистецтві від самих його витоків. Сплітаються в любовній сутичці вогняні тіла – відсилання до грецького краснофигурного живопису – вони поширюють навколо флюїди шаленої вітальності”, – описує митець свої нові роботи.
Художник зазначає, що в античності сексуальна активність, aphrodisia, належала до числа найприродніших і не піддавалася регламентації, як то відбувалося в християнстві, де все «можна і не можна» були прописані до дрібниць. Античність розглядала aphrodisia у сенсі найбільш інтенсивного виду людської активності, що кидає виклик небуття.
Розділити з митцем його бачення сексуальності, тілесності та вітальності ви зможете, відвідавши галерею.
Про художника:
Андрій Блудов є випускником Київського художньо-промисловий технікуму та Київського державного художнього інституту (теперь НАОМА).
Картини Блудова увійшли у добірки українських музейних колекцій, а також розміщені у галереях і приватних колекціях Швейцарії, Бельгії, США, Нідерландів, Австрії, Франції, Іспанії, України.
Художник працює в царині, живопису, графіки, відео. У його творах поєднуються елементи міфологічності, символічності, постмодернізму, а присутній фігуративізм розшаровується на невловимі образи, що створюють нові реальності.
Засновник ленд-арт симпозіуму «Весняний вітер (Київ), член НСХУ, викладач живопису в НАОМА, член Всеукраїнської творчої спілки БЖ-АРТ. Заслужений діяч мистецтв України. Живе і працює в Києві.

Виставка триватиме по 14 жовтня
з 10-00 до 21-00, без вихідних.

Hyatt Regency Kiev
Алли Тарасової, 5

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.