Меню

Анатолій Криволап в Карась Галереї

7 листопада о 19.00

Текст організаторів:

Відкриття персональної виставки одного з самих відомих українських художників, учасника легендарної групи 90-х “Живописний заповідник” Анатолія Криволапа “Артефакти 1980-х”.

Нова виставка автора є, водночас, ретроспективним поверненням до творчих досліджень тридцятирічної давнини, коли на сцену виходить “той самий” стилістично і кольорово впізнаваний творець, яким ми знаємо тепер Анатолія Криволапа. Представлені абстрактні полотна в більшості своїй до того не виставлялися перш за все в силу тогочасного естетичного та ідеологічного тиску на митців, що не вписувалися у офіційний канон соцреалістичного реалізму. Ці роботи є частиною творчої лабораторії — кухні художника, що вже визначився з живописною доктриною, але продовжував шукати шляхи виразності пластичних форм та драматургії кольору.

Представлені роботи наповнені пристрастю до відкритого, насиченого колориту та палкою, вибухонебезпечною любов’ю до фактурності.
Виставка є певним поверненням до себе автора, спогадом про події 80-х та, водночас, чудовим шансом для глядача краще зрозуміти магію чистого кольору та ідеологію маестро Криволапа.

Виставка проходитиме по 26 листопада.

Графік роботи виставки:
07 — 26.11.2019
Пн.-Пт. 11-19:00
Сб.-Нд. вихідні

Вхід вільний.

Карась Галерея
Андріївський узвіз, 22А

бачите помилку, пишіть сюди