EN

Анатолій Ганкевич в M17 Contemporary Art Center

23 жовтня о 19.00

Текст організаторів:

«Акваторія» – перший фільм українського митця Анатолія Ганкевича з його нової кінотрилогії «Погляд сонця» – буде презентований у Києві, у Центрі сучасного мистецтва М17. Прем’єра стрічки відбудеться в межах виставкового проєкту з аналогічною назвою – #ПоглядCонця.
Тільки з 23 по 25 жовтня!

Головний герой фільму «Акваторія» – Шар-дискобол із 90-х як символ андеграундного клубного руху і водночас візуальний двійник Сонця. Полишивши свій п’єдестал біля входу на пляж Ланжерон, Шар вирушає у подорож. На шляху він вбирає у свої дзеркальця відбиття усіх зустрічних персонажів, об’єднуючи їх у єдину «квантову історію».

«Сонце переслідує поглядом, наче прожектором з відблисків, будь-кого, хто йде берегом. Як святий лик з ікони, який ніби прикутий своїм поглядом до спостерігача. Сонячна доріжка – це погляд сонця. Сонця, як Божественної особистості, яка дивиться одразу на все: на море, на землю і на мене. І я, як і всі люди на землі, всього лише віддзеркалення, маленький рефлекс, відблиск на воді».
Анатолій Ганкевич, митець

«Говорити про “Акваторію” Анатолія Ганкевича – це ніби намагатися переповісти сон, тріп або стан нової закоханості, коли світ оживає, і, здається, починає промовляти знаками, натяками на те, що реальність – це щось іще, та маніфестами несамовитої краси буття».
Аліса Ложкіна, арткритикиня

Окрім того, в залах Центру відбудеться виставка робіт Анатолія Ганкевича, співзвучних кінострічці. Серед них серія фоторобіт, а також нові живописні твори.

Також 23 жовтня о 19:00 запрошуємо на перегляд фільму #Акваторія за участі художника та режисера Анатолія Ганкевича. Після перегляду автор відповість на питання глядачів.

Через обмеження, пов’язані з пандемією Covid-19, вхід на подію о 19:00 – за попередньою реєстрацією.

Зареєструватися можна:
заповнивши електронну форму

2) або зателефонувавши на рецепцію
+380 (67) 310-66-31

Квитки можна буде придбати у касі Центру
Вартість:
100 грн для дорослих
70 грн для школярів, студентів та пенсіонерів

M17 Contemporary Art Center
Антоновича, 102-104

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.