Меню

Альфграм Коіе в Ornament Art Space

23 липня о 19.00

Текст організаторів:

АКТ СПУСТОШЕННЯ
Арт-проект Альфграм Коіе

Програма відкриття заходу:
• 19:00 — відкриття виставки;
• 20:00 — показ фільму-інтерв’ю;
• 20:40 — спілкування з автором і учасниками проекту.

Концепція арт-проекту: В ідеї серії лежать образи, сформовані на основі взаємодії з людьми для вивчення їх світоглядів, релігійних поглядів, їх психології щодо розуміння і прийняття себе. Мета проекту — це виявлення особистісних проблем, як наслідок формування та консервативного виховання людини в умовах нав’язаних догм і канонів часу.

Проект показує взаємозв’язок консервативного виховання і його об’єкта, як один з важливих аспектів впливу на формування спотвореного сприйняття навколишнього світу. У роботах розкривається сутність проблем консервативного виховання як діалогу часу від пубертатного періоду до дорослої людини. Основною метою є показати наслідки такого виховання, яке веде людину до переживання соціального самотності, самоненависті і суїцидальної поведінки індивіда. Сенс тісно переплітається в часі минулого і сьогодення, коли досвід минулого створює відчуття відсутності справжнього. У роботах було важливим висловити ті переживання, які кожен з нас відчуває, але мовчить про них. Показати їх основу як фундаментальний елемент, що виходить з дитячого досвіду, який створює теперішнє і формує майбутнє. Кожна робота — це спроба вираження емоцій, про які ми не говоримо з оточуючими і приховуємо від себе.

Акт спустошення — це діалог людини і часу мовою багатогранності мистецтва про емоційні стани, де індивід провалюється в порожнечу, в якій його як особистості, немає.
Актом спустошення є необхідність показувати консервативне виховання сучасних дітей в середовищі, де закладено низку уявлень про світ, спрямованих на управління людиною.

Фільм-інтерв’ю створений в партнерстві з Олександрою Нікітіною.

Офіційні партнери:
In Art
Le Flacon
Cedra
Kyiv Daily
Chernozem
МіТЄЦ

Дизайн: Орнелла Остапенко

Проект триватиме по 11 серпня

Ornament Art Space
Василя Тютюнника, 53

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою