Алевтина Кахідзе і Law Net в галереї АД «Корнерс»

Алевтина Кахідзе і Law Net в галереї АД «Корнерс»

8 грудня об 11.00

Текст організаторів:

Юридичний перформанс Алевтини Кахідзе спільно з Law Net. Кураторський проєкт Анни Морозової.

Чи ви знали, що отримуючи твір у дарунок аби забезпечити свої права на нього необхідно оформити договір дарування? А в якому випадку за цей дарунок треба платити податки?

Проєкт презентує в одному просторі юридичні документи та твори мистецтва. Основою для виставки став онлайн-перформанс Алевтини Кахідзе та Law Net, який тривав близько двох місяців під тегом #ПроМайновіПрава на сторінках Facebook.

В галереї Аукціонного дому «Корнерс» буде представлено 9 правових випадків, деякі з них доволі унікальні, як наприклад переробка творів Марії Примаченко Алевтиною Кахідзе, та показ твору на замовлення видання про моду “Vogue”.

Кожен зможе розібратися в правових врегулюваннях передачі та отримання творів мистецтва, що є новим типом соціальних відносин. Документи дарування, купівлі-продажу, або ліцензія — це “правове розмаїття” на рівні мистецьких жестів.

Подія майже виверне той бік мистецтва, який зазвичай замовчується. В рамках проєкту договори про права та обов’язки між художниками та власниками унаочнюють крихкість мистецтва та оголюють нюанси, які заздалегідь передбачає юрист, аби із ними не зіштовхнулися автори, колекціонери та потенційні власники.

Виставка матиме і практичний компонент — відвідувачі зможуть ознайомитись з, розробленими юридичною компанією Law Net, шаблонами договорів й описами унікальних правових випадків. Всі юридичні випадки будуть “проілюстровані” роботами концептуальної художниці Алевтини Кахідзе, яка діє в мистецькому полі понад 20 років.

Алевтина Кахідзе українська концептуальна художниця, дизайнерка, кураторка, викладачка та садівниця. Використовує в проектах різні медіа: малюнок, інсталяція, об’єкти, відео, перформанс, авторські тексти. Лауреатка Премії̈ Малевича для українських художників 2008 р., переможець конкурсу серед молодих художників і кураторів Центру сучасного мистецтва при НаУКМА 2002 р., фіналістка премії Women In Arts (2019), посланниця з толерантності від ПРООН.

Виставка триватиме до 5 січня 2021 року.

Аукціонний дім «Корнерс»
Кудрявська, 8А

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.