Меню

Александер Кроліковскі в Mezzanine

17 березня о 19.30

Текст організаторів:

Якщо попереднє сторіччя можно було назвати сторіччям заборон, то в наші часи вектор світової наркополітики зазнав кардинальних змін. Це відбулось під впливом багатьох факторів, але головний з них — поява всесвітньої мережі.

Таємниці минулого вперше стали настільки доступними. Але доступними лише тим, хто має наполеглевість, щоб знайти їх в океані інформаційного сміття. Як і раніше, психоактивні речовини продовжують бути важливим тригером культурних трансформацій.

У новій лекції, присвяченій світовій сцені наркокультури, ми розглянемо вплив класичних та нових речовин на культуру, мистецтво, науку, політику та релігію 21-го сторіччя.

Від хакерських спільнот до державних освітніх проектів, від шаленства рейв-відродження до психеделічних ретритів для хіпстерів — сьогодення продовжує дивувати нас різькими та радикальними змінами у відношенні до психоактивних субстанцій.

— Чому Тімоті Лірі прирівнював інтернет до ЛСД?
— Як з’явились «дизайнерські наркотики»?
— Які речовини наступні в черзі на легалізацію?

Тінь подвійної моралі поступово розсіюється, і ви отримаєте відповіді на ці та інші питання в новій спецлекції для розширення знання «Історія наркокультури 21-го сторіччя»

Про спікера:
Александер Кроліковскі (1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.

Квитки: https://2event.com/events/1857311
«рання пташка» — 200 грн.
решта — 250 грн, 280 грн.

Mezzanine
Нижньоюрківська, 31

бачите помилку, пишіть сюди