Меню

Александер Кроліковскі в Mezzanine

17 жовтня о 19.30

Текст організаторів:

Карти Таро – профанація чи скарбниця антропологічного матеріалу? Вигадка шарлатанів чи старовинний підручник психології?

Досліджуючи міфологію сучасної поп-культури, неможливо не зіткнутися з використанням символіки карт Таро, які вже багато сторічь є частиною популярної культури.

Під час лекції ми розглянемо:
— головні теорії виникнення карт Таро;
— паралелі між структурою Таро та іншими езотеричними системами;
— зв’язок Таро зі звичайними гральними картами.

Дізнаємось:
— що таке ефект Барнума;
— якими психологічними прийомами користуються деякі гадалки та психотерапевти для маніпулювання нашою увагою.

А також проаналізуємо психологічні архетипи, використані в Таро та посилання на них в мистецтві, кінематографі та поп-культурі. І дізнаємось, як ілюстратори заробляють, створюючи авторські колоди Таро.

Іншими словами, ми отримаємо всю необхідну інформацію, аби легко орієнтуватись в образах та символах карт Таро – незалежно від того, чи ви починаючий таролог-практик, чи недовірливий скептик.

Про спікера:

Александер Кроліковскі (1982, Донецьк) – концептуальний митець, учасник дуету Krolikowski Art.

Лектор, публіцист, дослідник процесів модернів, інтерес якого обертається навколо інформаційних воєн, релігійних і політичних маніпуляцій, перформатизму та сучасної візуальної комунікації.

Натхненний вивченням пост-постмодерністської теорії культури, прочитав низку лекцій в Україні та за кордоном, присвячених взаємозв’язкам епох модерну, пост- та метамодерну.

КВИТКИ: https://2event.com/uk/events/1846306

Mezzanine
Нижньоюрківська, 31

бачите помилку, пишіть сюди