Меню

Ада Рибачук та Володимир Мельниченко у Port creative hub

15 березня о 19.00

Текст організаторів:

Ада Рибачук та Володимир Мельниченко є авторами таких проектів, як Стіна Пам’яті, художні вирішення Палацу Піонерів (тепер Палац дитячої та юнацької творчості) та центральний автовокзал у Києві. Це беззаперечні шедеври українського радянського монументального мистецтва. Проте очевидною є їх «нерадянськість».

На вас чекає бесіда з Володимиром Мельниченком про те, як художникам вдалося вийти за рамки існуючого канону та зберегти творчу самобутність.

В статті «Чи потрібен художник в архітектурі?» у 60-х роках минулого століття Ада Рибачук писала: «…невід’ємне питання, питання, що ніколи не зніматиметься: хто прийде в це приміщення? Для чого прийде? З яким настроєм?.. Монументальним буває найтендітніше, невломиме, мінливе, неприступне для побудови — людське почуття».

В Port creative hub будуть будуть представлені макети робочих ескізів Рибачук і Мельниченко «Стіни Пам’яті», з якими можна ознайомитися до зустрічі з Володимиром Мельниченком.

Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc53GW-B4B6Jkx19zR4Kw8VvC0cutUW_UnldF0TOsKq3E91Uw/viewform?usp=sf_link

Кількість місць обмежена.

Port creative hub
Набережно-Хрещатицька, 10А

бачите помилку, пишіть сюди
Поділитися сторінкою