EN RU

“Accommodation” Дарини Мо Мот online

“Accommodation” Дарини Мо Мот online

18 червня о 19.00

Текст організаторів:

Українська художниця Дарина Мо Мот у проекті “Accommodation” досліджує трансформації звичного життєвого порядку через пандемію Covid-19.

Серія робіт створювалася кожен день протягом локдауна. Це документація колективних станів, прожитих під час пандемії: від безтурботного байдикування через сум і апатію до прийняття цього поворотного етапу з усвідомленням власного балансу зі світом.

Замість традиційного галерейного приміщення, експозиційним простором стала квартира, де створювалися роботи. Тому щодня 24/7 ви можете заходити онлайн без дзвінка і залишатися там скільки завгодно, вас ніхто не прожене. У вас є можливість зрозуміти і переосмислити все, що відбулося, подивившись на це з боку. Та й просто, нарешті, сходити в гості.

 

“Accommodation” Дарини Мо Мот online

 

Проект «Accommodation» фіксує в пам’яті унікальний момент в історії – час рестарту і переоцінки цінностей. Тепер туди завжди можна повернутися, коли почне здаватись, що берег загублений.

 

“Accommodation” Дарини Мо Мот online

 

Подивитися експозицію можна на сайті проекту.

facebook event

Avangarden – галерея без стін для експериментальних проектів сучасного мистецтва.

Виставка триватиме до 28 липня.

МІТЄЦ надає авторам текстів та героям сюжетів майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти їхні погляди.