EN

1 серпня о 16.00 в галереї “Митець” відкривається груповий артпроєкт “Who am I today


1 серпня о 16.00 в Художня галерея “Митець”/ Art gallery “Mytets” відкривається груповий артпроєкт “Who am I today”, який буде проходити щорічно.

Текст організаторів:

16 учасників проєкту віртуальної галереї M O K O N S H U представлять результати свого дослідження впливу самоізоляції на творчість. Проєкт складається з двох частин: до і після covid-19.
До першої частини увійшли творчі роботи учасників- живопис, змішана техніка, скульптура, інсталяція та фото колаж. Кожна робота унікальна і чекає на свого відвідувача.
Творчий тандем Valentyn Chornyi і Maria Bondarenko представить інсталяцію “Гривня”, яка слугує мірилом сучасного життя українця. Dmitriy Zazimko представить свої “Артефакти”, що символізують момент створення та руйнування, боротьби людини і часу з речами нашого оточення. Astian Rey через образ “Творця” покаже своє переосмислення містичного та релігійного досвіду людства в контексті майбутнього розвитку сучасного суспільства.
Друга частина- це відео презентації над якими митці працювали під час локдауну 2020 спричиненого covid-19. Цікаво, що змінилося з тих пір і чи не змінилась думка учасників з цього приводу. 1-го серпня ви матимете нагоду дізнатись і поспілкуватись з митцями.
В рамках “Who am I today” з 1 по 8 серпня буде презентовано “Art book” з серією скетчів над якими працювали митці під час карантину, спеціально для артпроєкту. Також відбудеться панельна дискусія з представниками творчої індустрії.

Ідея проєкту:
Створення власного стилю- першочергова задача, до вирішення якої митець звертається з моменту свого свідомого творчого пошуку. І це зрозуміло, оскільки реалізація власного потенціалу являється первинною цінністю, сутністю природи митця, неперервним процесом пізнання потенційних можливостей.
Саме у виборі найбільша складність і сила особистості. Сміливість у досягненні цілі, у шляху поза суспільних обмежень, існуванні за межами норми. Кожна історія це переплетіння пережитих складнощів, по завершенню яких формується сильна особистість, індивідуальність дивергентного мислення. Вони не з маси, їх життя – боротьба, їх серцевина – сила.
Митець прокладає свій шлях, що проходить червоною лінією через мільйон сірих переплетінь. Історії з життя, про себе, свій пошук, про таких самих як ти, про тих, хто має сміливість бути поза рамками прийняття.
Кожен індивід існує окремо і разом з іншими. Історія має приклади, як повного злиття людини і суспільства, так і цілковитого відчуження. В суспільстві особистість розвиває власну індивідуальність, і в той же час набуває рис певного класу, нації, соціуму.
Особа, як одна одиниця суспільства володіє рисами цього самого суспільства. Але це не просто один, а один з…

Куратори: Ирина Ворона (Irina Vorona) Павел Балтазюк (Pavlo Baltaziuk)

Учасники проєкту:

Кристина Хмиль (Khrystyna Khmil)
Аленка Штепурка (Alyonka Shtepurka)
Alis La Luna
Ievgen Artamonov
Valentyn Chornyi
Maria Bondarenko
Astian Rey
Ирина Ворона (Irina Vorona)
Анастасия Авула (Avula Anastasiia)
Ярослав Білик (Yaroslav Bilyk)
Лідія Матвієнко
Vitaliy Svyatets
Uliana Pikhorovych
Anna Bitaeva
Dmitriy Zazimko
Анна Козырева

Партнери проєкту:

Національна спілка художників України Art Ua
Київська Організація Національної Спілки Художників України
Молодіжне об’єднання К О Н С Х У
Художня галерея “Митець”/ Art gallery “Mytets”
Tuzov Gallery
Міжнародний благодійний фонд Art Spatium Foundation

ArtsLooker
The News&Culture
Культурний Тренд / Culture Trend magazine
Українська асоціація жіночих досліджень в мистецтві UAFRA
Агентство TUASHO
Фундація креативної підтримки “Submarine”
Журнал Образотворче мистецтво / Fine art
Агрофирма “Унава”
Медіакомпанія In Art www.be-inart.com
Медіакомпанія Chernozem
ArtBureau
Video Art “Snow Studio”
Dasha Bilenko artblog
Модний онлайн журнал – VTrendi.com.ua
Новини України Tut-Ua.com
ZABUGOR.COM Luxury Travel Club
СК “ГЛОБУС” Vienna Insurance Group
Українська страхова група

Виставка проходитиме в Художня галерея “Митець”/ Art gallery “Mytets” з 1 по 8 серпня, за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 12.

У зв’язку з карантинними заходами, виставка проходить у форматі обмеженої кількості відвідувачів, з дотриманням рекомендацій МОЗ.
Вхід до приміщення в захисній масці. На вході розміщено антисептик для рук.
Вхід Вільний.

З приводу довідок та пропозицій, які стосуються виставки звертатись за електронною адресою mokonshu@gmail.com

 

 

МІТЄЦ надає майданчик для вільного висловлювання, але залишає за собою право не поділяти погляди героїв порталу.